5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Одним з ключових моментів при купівлі нерухомості є її вибір і огляд. Не завжди продавець або ріелтор скаже вам про всіх негативні нюанси, а скоріше постарається прикрасити реальний стан приміщень.

На що слід звертати увагу якщо ви загадуєтесь питанням придбання елітного житла підвищеного комфорту або звичайної квартири?

Перш за все потрібно звернути увагу на відповідність документам реальної площі, адже ви не хочете платити більше. Особливо актуально, коли ви приймаєте квартиру після будівництва.

Дефекти та пошкодження оздоблення, а також конструктивних елементів будівлі можуть виникнути в результаті експлуатації приміщення або не правильного монтажу або порушення норм і технічних умов виготовлення. Своєчасне виявлення цих дефектів, перед покупкою нерухомості допоможе вам уникнути зайвих витрат на майбутній ремонт або знизити вартість покупки. Часом навіть незначні пошкодження можуть сигналізувати про наявність прихованих дефектів, розпізнати які здатний тільки фахівець з використанням спеціального обладнання.

Термін проведення:

Термін проведення експертного дослідження залежить від його складності, кількості поставлених питань та завантаженості фахівців відповідної галузі знань.

Термін підготовки звіту фіксації технічного стану будинку/ квартири - від 1 робочого дня.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Вартість дослідження:

Вартість дослідження визначається з урахуванням розташування квартири (будинку), площі досліджуваного об'єкта, переліку перевірених параметрів.

Орієнтовна вартість даного виду дослідження - від 1500 грн.

Детальніше

Отримати персональну консультацію

Приклади дослідження:


Приклад фіксації технічного стану квартири

Детальніше


Чим «старше» квартира, тим ретельніше потрібно підійти до її огляду.

Фахівці ТОВ «СНЕУ» проведуть ретельний огляд квартири або будинку для визначення видимих ​​і прихованих дефектів, пошкоджень, а також несприятливих чинників для проживання в цьому приміщенні.

Огляд може включати в себе:

 • перевірку на відповідність реального планування, площі приміщення документам;
 • перевірку і тестування електрики та сантехніки;
 • перевірку роботи вентиляції;
 • перевірку інженерних комунікацій;
 • комплексну перевірку віконних систем і фурнітури;
 • вимірювання електромагнітного випромінювання в квартирі/будинку;
 • вимірювання рівня радіації в квартирі/будинку;
 • проведення енергоаудиту - тепловізійного обстеження;
 • забір проб води та визначення якості води в квартирі/будинку;
 • перевірку стану системи опалення, водопостачання, каналізації;
 • перевірку працездатності побутової техніки, електроніки, іншого обладнання в квартирі (будинку).

Огляд може бути проведений самостійно нашим фахівцем в разі, якщо покупець не може бути присутнім (живе за кордоном, або не може виділити час для огляду). Огляд разом з покупцем - наш фахівець допоможе налаштувати критичне мислення і розвіє чари ріелтора, зверне вашу увагу на всі важливі деталі.

Схожі матеріали:До звіту додаються матеріали, що ілюструють дослідження. Це можуть бути фотографії та/або відео виявлених дефектів (нерівностей, тріщин, пустот, наприклад, стін і підлоги), розрахунки відхилень від норми (наприклад, при установці дверних, віконних блоків, балконів), а також відеоматеріал.
Наданий в результаті огляду квартири/будинку звіт - є прикладом наочності та інформативності, який допоможе прийняти рішення про покупку, а також покаже обсяг найближчих до нього вкладень (ремонт, профілактика).

Отримати персональну консультацію

Корисна інформація: