5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Будівельно-технічне експертне дослідження зблокованих малоповерхових будинків

Приклад експертизи. Експертиза технічного стану

На вирішення будівельно-технічного експертного дослідження поставлено наступне питання:

Замовити експертизу

1. Який технічний стан мають зблоковані малоповерхові будинки загальною площею - 3474 кв.м., що розташовані АДРЕСА_1?

2. Чи придатні зазначені об'єкти до подальшої експлуатації в якості житлових будинків?

Приклад експертизи. Експертиза технічного стану

В денний час при природному освітленні, за вищевказаною адресою експертом було проведено обстеження, обміри та фотофіксація об'єкту дослідження. 

При обстеженні були використані: електронний лазерний далекомір Leica DISTO D5 з дальністю вимірювання від 0,05 м до 200 м і точністю вимірювання ± 1 мм до 30 м, металева рулетка довжиною 10 м, і проводилася фотофіксація цифровим фотоапаратом «SONY».

За результатами обстеження було здійснено опис конструктивних елементів обстежуваних зблокованих малоповерхових будинків.

Приклад експертизи. Експертиза технічного стануБеручи до уваги пошкодження на конструктивних елементах будівель та їх опоряджувальних покриттях, отримані в процесі експлуатації, виявлені при їх обстеженні, експертом, на підставі візуально-інструментального обстеження і відповідно до Стандарту Житлово-комунального господарства України «Правила визначення фізичного зносу житлових будинків» СОУ ЖКГ 75.11 - 35077234. 0015 :2009, прийнято та надано чинності Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 03.02.2009 р. №21, зареєстровано ДП «Український науково-дослідний та навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» від 04.03.2009 р. за № 32595752/1859, було здійснено розрахунок фізичного зносу вищевказаних обстежуваних зблокованих малоповерхових будинків та визначення в подальшому їх технічного стану.

Співставляючи результати візуально-інструментального обстеження, в результаті чого встановлено, що технічний стан об’єкту – задовільний (близький до незадовільного), та здійснених обмірів зблокованих малоповерхових будинків загальною площею - 3474 кв.м., що розташовані АДРЕСА_1, з вимогами нормативної законодавчо-технічної документації, експерт, – прийшов до висновку, що вищевказані зблоковані малоповерхові будинки, в цілому придатні до подальшої експлуатації їх в якості житлових будинків, але потребують ремонту, який найдоцільніший на цій стадії.