5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Будівельно-технічне експертне дослідження монтажу металопластикового вікна в приміщені кватири

На вирішення будівельно-технічного експертного дослідження поставлено наступне питання:

Замовити експертизу

1. Чи у відповідності з технологічними вимогами та нормативними документами, діючими у будівництві на територій України, встановлено металопластикове вікно в приміщенні квартири АДРЕСА_1?

Експертом було проведено обстеження, обміри та фотофіксація об'єкту дослідження на предмет відповідності його встановлення технологічним вимогам та нормативним документам, діючим у будівництві на території України.

При обстеженні були використані: електронний лазерний далекомір Leica DISTO D5 з дальністю вимірювання від 0,05 м до 200 м і точністю вимірювання ± 1 мм до 30 м, металева рулетка довжиною 10 м, фотофіксація цифровим фотоапаратом «SONY». 

Зіставляючи результати візуально-інструментального обстеження та здійснених обмірів металопластикового вікна, розташованого на балконі квартири, з вимогами нормативної законодавчо-технічної документації, експерт дійшов висновку, що встановлене вікно не відповідає технологічним вимогам та нормативним документам, діючим у будівництві на територій України. У висновку також було зазначено які саме норми були порушені. 

 

Проведене дослідження стало підставою для притягнення виконавців до відповідальності за неякісно спроектоване та встановлене вікно.