Політика у сфері інтелектуальної власності ТОВ «Судова незалежна експертиза України»

Ця політика конфіденційності описує політику захисту прав інтелектуальної власності ТОВ «Судова незалежна експертиза України» у тому числі при використанні мобільних версій, веб-сайтів та інших програм (далі — “ми”, ТОВ “СНЕУ”), а також будь-яких сервісів, згаданих у цьому повідомленні.

Для вашої зручності, сервіси та сайти ТОВ «СНЕУ»  можуть містити посилання на інші веб-сайти. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності або зміст цих сайтів.

Ця політика поширюється тільки на інформацію, зібрану на сайті ТОВ «СНЕУ» і веб-додатки, що працюють у рамках сайту.

Контент від читачів (у тому числі коментарі)

Ми надаємо вам можливість брати участь у дискусіях на нашому сайті, які створені щоб бути видимими для інших користувачів, включаючи коментарі, рекомендації, точки зору читачів, огляди, рейтинги та ін. Будь-яка інформація, яку ви надаєте у використовуючи такий функціонал вказавши ваше вигадане або справжнє ім’я, ID у будь-якій соцмережі, або будь-яке зображення або фотографію, стає надбанням громадськості і може бути використаним нами у рекламних або комерційних цілях в будь-яких засобах масової інформації. Якщо ви вирішили брати участь у громадській дискусії, ви повинні знати, що будь-яка особиста інформація, надана вами може бути прочитана, зібрана чи використана іншими користувачами цих послуг, і може бути використана для розсилки небажаних повідомлень. Ми не несемо відповідальність за особисту інформацію, яку ви надаєте у коментарях і не зобов’язані публікувати, видаляти або редагувати будь-який з ваших коментарів.

Якщо ви вирішили рекомендувати будь-яку статтю з нашого сайту у Facebook, ці дії регулюються Політикою конфіденційності Facebook. Ми не відстежуємо і не зберігаємо записи цих дій.

Беручи участь у громадській дискусії, ви погоджуєтеся на те, що ваші дії будуть публічними. Крім того, вони можуть бути включені у RSS-канали, API, і стати доступними для інших веб-сайтів за допомогою інших форматів. В результаті, надана вами інформація може з’явитись на інших веб-сайтів, блогах, та ін. Майте на увазі, що ми не несемо відповідальності за будь-яку особисту інформацію, яку ви вирішили оприлюднити через цей функціонал, і ви погоджуєтесь, що ця інформація буде вважатися такою, що була надана вами, а не ТОВ «СНЕУ».

Обмеження відповідальності за достовірність отриманої інформації

Ми не перевіряємо достовірність отриманої про користувачів інформації і не контролюємо правосуб’єктність користувачів.

Правове забезпечення використання сайта ТОВ «Судова незалежна експертиза України»

1. Контент ТОВ «СНЕУ»

1.1. Матеріали, опубліковані на сайті, призначені для Вашого особистого некомерційного використання. Всі матеріали, опубліковані на сайті (включаючи, але не обмежуючись: новини, фотографії, зображення, ілюстрації, аудіо-та відео кліпи, надалі – «матеріали» або «контент») захищені авторським правом і знаходяться у володінні або під контролем ТОВ «СНЕУ» або сторони, яка є постачальником контенту. Ви повинні дотримуватися всіх додаткових повідомлень про авторські права, інформації або обмежень, що містяться на будь-якій сторінці сайту.

1.2. Зміст сайту захищений авторським правом відповідно до законодавства України та міжнародного авторського права. Ви не маєте права змінювати, публікувати, передавати, брати участь у передачі або продажу, відтворювати (за винятком випадків, передбачених в пункті 2.3 цих Умов надання послуг), створювати нові твори, поширювати, виконувати, або яким-небудь чином використовувати зміст сайту (включаючи програмне забезпечення) в цілому або в частині.

1.3. Ви можете завантажити або скопіювати вміст сайту, інші компоненти та елементи, що відображаються на сайті, тільки для особистого використання, за умови дотримання всіх авторських прав та інших повідомлень, що містяться в ньому. Копіювання чи зберігання будь-якого контенту для відмінних від особистого використання суворо забороняється без попередньої письмової згоди ТОВ «СНЕУ».


2.  Контент для користувачів: коментарі, огляди тощо.

2.1. Не дозволяється завантажувати, розповсюджувати та публікувати контент будь-якого наклепницького, образливого, непристойного, порнографічного чи іншого незаконного матеріалу.

Будьте ввічливі. Ви погоджуєтесь, що не будете погрожувати або ображати інших користувачів, використовуючи наклепницькі прийоми, або свідомо публікувати повідомлення з повторювальним змістом (спам).

Користуйтеся шанобливою мовою. Будьте ввічливими, онлайн-бесіда продовжуватиметься тільки тоді, коли наші користувачі відчують себе бажаними та в безпеці. Ви погоджуєтесь не використовувати мову, яка зловживає або розрізняє на підставі раси, релігії, національності, роду, сексуальних переваг, віку, регіону, інвалідності  і т.п. Ворожнеча будь-якого роду є підставою для негайного призупинення доступу до всього сайту або його частини.

Дискутуйте, але не нападайте. У суспільстві, повному думок та переваг, люди завжди розходяться в думках. ТОВ «СНЕУ» пропонує активні обговорення і вітає жаркі дебати, але особистий нападок є прямим порушенням Умов це є підставою для негайного призупинення доступу до всього сайту або послуг його частини.

2.2. Матеріали сайту мають бути використані тільки в некомерційних цылях. 

2.3. Ви визнаєте, що будь-які матеріали поширені Вами, (наприклад контент, створюваний користувачами, в тому числі, але не обмежуючись ними: коментарі, форум, повідомлення, рецензії, текст, відео, аудіо та фотографій, а також комп'ютерний код і додатки) може бути видалений або змінений ТОВ «СНЕУ». Ви відмовляєтесь від будь-яких прав, які Ви можете мати в разі наявності такого матеріалу на сайті, а зміна матеріалів може бути здійснена навіть у разі якщо Ви не згодні. Матеріали також можуть бути включені в наші RSS-канали, API, і доступні для перевидання через інші формати.

2.4. Ви надаєте ТОВ «СНЕУ», безстрокову, невиключну, по всьому світу, роялті-фрі, ліцензію на розміщені Вами матеріали, включаючи необмежене право ТОВ «СНЕУ» або будь-якої третьої сторони, що дозволяє використовувати, копіювати, передавати, публікувати, поширювати, створювати похідні роботи, змінювати і адаптувати індекс, кеш, теги, кодувати, (включаючи без обмеження права на адаптацію до потокового завантаження, передачі, мобільного, цифрового сканування або інших технології) в будь-якій формі або засобах масової інформації, відомих зараз або в подальшому розроблені, в тому числі будь-які публікації, розміщені Вами на сайті ТОВ «СНЕУ»  "ekspertiza.com.ua" або на іншому веб-сайті, який належить ТОВ «СНЕУ».

2.5. Ви несете повну відповідальність за зміст ваших публікацій.  ТОВ «СНЕУ» не несе відповідальності за зміст цих повідомлень, ТОВ «СНЕУ» залишає за собою право видаляти, переміщати або редагувати Публікації, які вважаєм образливими, наклепницькими, непристойними, порушенням авторських прав і товарних знаків, або неприйнятними.

2.6. Ви даєте згоду на відображення і публікацію на сайті розробленого Вами матеріалу, а також в оффлайн рекламних цілях.

3. Доступ і наявність послуг

3.1. Матеріали можуть містити посилання, пов'язані з іншими World Wide Web Інтернет-сайтами, ресурсами та рекламодавцями. 

4. Заяви та гарантії

4.1. Ви запевнюєте, гарантуєте та обіцяєте (а), що матеріали будь-якого роду, представлені Вами не будуть порушені, плагіатом або порушувати права третіх осіб, включаючи авторське право, товарні знаки, недоторканність приватного життя або інших особистих або майнових прав , або містити наклепи чи інший незаконний матеріал.

Цим гарантуєте, що Ви відшкодуєте збитки, захистите та огородите ТОВ «СНЕУ» та всіх посадових осіб, директорів, власників, агентів, постачальників інформації, афілійованих осіб, ліцензіарів і ліцензіатів (далі "сторона, якій гарантується відшкодування збитку") від будь-якої відповідальності і витрат, включаючи судові витрати, що були понесені у зв'язку з будь-яким позовом, що спричинений порушенням цих Правил, гарантій і угод Вами або будь-яким користувачем Вашого аккаунту. ТОВ «СНЕУ» залишає за собою право за свій рахунок прийняти на себе винятковий захист і контроль будь-якого питання, які вимагають компенсації від вас.

6. Інші положення

6.1. Ці Правила були внесені  і повинні тлумачитися і застосовуватися відповідно до законів України. Будь-які спори щодо реалізації цих Правил будуть вирішуватися відповідним судом, розташованим на території України.

6.3. Листування слід здійснювати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

10.4. Ви погоджуєтесь негайно повідомляти про будь-які порушення авторських прав щодо матеріалів сайту ТОВ «СНЕУ». У разі виникнення претензій з Вашого боку щодо порушення авторських прав щодо матеріалів, які містяться на сайті ТОВ «СНЕУ», будь ласка, повідомте нам за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.