З підвищенням вартості комунальних послуг, актуальним стало питання енергозбереження в приміщенні, що опалюється. Проведені роботи по теплоізоляції не завжди дають бажаного результату, та залишають такі проблеми як пропускання повітря, потрапляння вологи, наявність містків холоду, поява плісняви.

 Комплексне тепловізійне обстеження будинку/квартири дає можливість дізнатися про шляхи втрати тепла, про які ви навіть не здогадувалися. Це особливо актуально, якщо ви купуєте вже готовий будинок і не мали змоги контролювати його будівництво.

Провести «рентген» будинку/ квартири та виявити всі проблемні місця можливо за допомогою тепловізора. Інфрачервона камера тепловізора показує проблеми з теплоізоляцією, які спричиняють серйозні втрати енергії без потреби пошкодження поверхонь.

Тепловізійне обстеження будівель та споруд дозволяє відобразити різницю температури. А якісний енергоаудит допоможе обрати необхідні міри для ліквідації втрат тепла.

Обстеження тепловізором допоможе:

  • виявити місця поганої теплоізоляції будівлі/ квартири, або окремих приміщень;
  • перевірити герметичність дверних пройм, стиків стін та перекриття;
  • перевірити ефективність роботи системи опалення;
  • визначити місце проходження труб теплої підлоги та прихованих труб тепло-водопостачання;
  • виявити місце можливого витоку з труб;
  • знайти перегріті електропровідники та їх контакти.

Схожі матеріали:

Дослідження складається з наступних етапів:

- огляд будівлі тепловізором як зовні, так і зсередини;
- фотофіксація місць, які матимуть значення для мети обстеження;
- комп'ютерна обробка та аналіз отриманих зображень;
- складання звіту з енергетичного обстеження аудиту, що містить фотографії (термограми) всіх проблемних місць, аналіз причин появи дефектів та надання відповідних рекомендацій.

У випадку необхідності може бути проведено лише обстеження без видачі письмового висновку. В такому випадку вам будуть надані усні консультації, та рекомендації по усуненню виявлених недоліків.

Враховуючи, що тепловізійне обстеження може бути проведено на території більшості областей України, вартість формується індивідуально в залежності від:

- типу об’єкту (будинок, квартира, обладнання чи інше);
- місцерозташування об’єкту вимірювання;
- площі (об’єму);
- мети обстеження (теплоаудит, пошук дефектів, тощо).