5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

5 копияПроцес будівництва приватних житлових будинків провокує конкуренцію між підрядниками. Придбати житло більшість прагне за низькою або середньою ціною, але низька вартість може бути причиною економії на будівельних матеріалах чи на розробці належної проектної документації. Тож, якщо ви не впевнені чи будете відчувати себе в приміщенні комфортно та у безпечних умовах, то на сьогодні існує декілька напрямків досліджень, які допоможуть розібратися в даному питанні.

По-перше — це перевірка житлового будинку в цілому на відповідність будівельним нормам. Також можуть перевірятися окремі інженерні мережі, наприклад електрика чи опалення.

До речі, порушення, допущені при прокладанні електропроводки, можуть стати причиною пожежі у будинку.

З метою уникнення наслідків неякісного будівництва радимо звернути увагу на наступне:

- наявність проекту, який пройшов державну експертизу;

- наявність ліцензії на здійснення будівельних робіт відповідної категорії складності у організації підрядника.

Якщо прийняли рішення звернутись до неліцензованих виконавців робіт обов'язково зазначте у договорі, що роботи мають виконуватись у відповідності до нормативно правових актів в галузі будівництва. Це дозволить у випадку виявлення порушень після завершення будівництва вимагати їх усунення та/або відшкодування збитків, понесених у зв'язку з неякісним проведенням будівельних робіт.

Корисна інформація: