5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

32Все більшої популярності набувають будинки з бруса серед об'єктів будівництва. Брус — це колода з квадратним, круглим або прямокутним поперечним перерізом, який спрощує процес складання. Його поділяють на клеєний та цільний. Клеєні бруси забезпечують екологічну безпеку технології матеріалів, а цільні гарантують надійність та довговічність деревини. Однак в цьому випадку залишається правильно обробити матеріал, аби отримати гарне та комфортне житло. На що потрібно звернути увагу, щоб дотриматись усіх встановлених норм будівництва з бруса?

- не врахування усадки матеріалу;

- відсутність шліфування виступів;

- неефективна теплоізоляція;

- наявність щілин між брусами;

- нерівномірність отворів під коробки;

- неакуратна обробка, що призводить до появи подряпин.

Для уникнення таких недоліків потрібно здійснювати обробку відповідно до встановлених норм будівництва. Етапи шліфування, обробки, просочення являють собою обов'язкову процедуру, але для цього використовують сучасні інструменти для якісних та цілісних матеріалів.

Питанням визначення причин пошкоджень та відповідності будівельним нормам займаються експерти Судової незалежної експертизи України в рамках будівельно-технічної експертизи. Також під час дослідження аналізується рівень якості виконаних робіт. Характерних помилок будівництва з бруса можна уникнути, якщо мати хороші навички з деревиною.

Після вистоювання бруса упродовж 1 року можуть проявлятися дефекти матеріалу. В результаті ви отримаєте висновок, на підставі якого будете вирішувати питання про усунення недоліків або стягнення відповідної компенсації.

Орієнтовна вартість проведення будівельно-технічного дослідження складає — від 3 000 грн.

Строк проведення дослідження складає від 10 робочих днів, перебіг яких розпочинається з моменту отримання усіх необхідних документів, повної оплати та натурного обстеження об'єкта дослідження.

Корисна інформація: