5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

ozoneОзон — це молекула, що складається з трьох атомів кисню. Він дуже схожий на сонцезахисний крем, блокуючи шкідливі ультрафіолетові (УФ) промені від сонця. Слово озон походить від грецького слова «ozein», що означає запах. Озон має гострий запах (подібний запаху повітря після великої грози), що дозволяє його виявляти навіть у дуже низьких кількостях. Озон швидко реагує з багатьма хімічними сполуками та вибухонебезпечний у концентрованих кількостях. Він може мати як позитивні, так і негативні наслідки залежно від того, де він знаходиться.

Дослідження за цим напрямком:

Санітарно-хімічний аналіз якості питної води

Озон має більшу ефективність дезінфекції проти бактерій та вірусів у порівнянні з хлором. Крім того, окислювальні властивості також можуть знизити концентрацію заліза, марганцю, сірки. Озон може усунути найрізноманітніші неорганічні, органічні та мікробіологічні проблеми, у тому числі проблеми зі смаком та запахом.

Інші матеріали за цим напрямком:

Чи можна пити воду з великим вмістом поліфосфатів?

Чи можна пити воду з великим вмістом срібла?

Чи можна пити воду з великим вмістом нітратів?

Чи можна пити воду з великим вмістом магнію?

Чи можна пити воду з великим вмістом нікелю?

Чи можна пити воду з великим вмістом кальцію?

Чи можна пити воду з великою кількістю цинку?

Чи можна пити воду з великим вмістом кобальту?

Чи можна пити воду з великим вмістом заліза?

Небезпека вмісту хлору у питній воді

Вживання води з вмістом формальдегіду

Чи можна пити воду, яка місить нафтопродукти?

Безпечний вміст хрому у воді

Накопичення алюмінію у питній воді

Перевищення норми силікатів у воді

Формальдегід у питній воді

Через відмінну дезінфекцію та окислювальні якості, озон широко використовується для очищення питної води. Він може бути доданий в кілька точок усієї системи очищення, наприклад, під час попереднього окислення, проміжного окислення або остаточної дезінфекції. Зазвичай рекомендується використовувати озон для попереднього окислення, перед фільтром для піску або активним вугільним фільтром. Після озонування ці фільтри можуть видалити залишкову органічну речовину.

Популярні матеріали: