5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

ChromiumХром — це мінерал, який використовує тіло у невеликих кількостях для нормального функціонування організму, наприклад, перетравлення їжі. Хром існує в багатьох природних продуктах, включаючи дріжджі, м'ясо, картоплю, сир, спеції, хліб, крупи, а також свіжі фрукти та овочі. Водопровідна вода подає хром на тіло, а приготування в посуді з нержавіючої сталі збільшує вміст хрому в продуктах харчування.

Ви можете придбати добавки хрому в таблетках, капсулах або як частину полівітамінів. Оскільки людське тіло потребує дуже низького рівня хрому, більшість людей отримують достатню кількість в звичайній їжі та не потребують харчових добавок. Ті, кому загрожує дефіцит хрому, включають людей з діабетом та людей похилого віку.

Дослідження за цим напрямком:

Санітарно-хімічний аналіз якості питної води

Хром сприяє переміщенню цукру в крові (глюкози) з кровотоку в клітини, що використовується як енергія, і перетворює жири, вуглеводи та білки в енергію.

Основним хромовим мінералом є хроміт. Сполуки хрому можна знайти у водах лише в невеликих кількостях. Елемент та його сполуки можуть скидатися у поверхневі води через різні галузі промисловості. Він застосовується, у т.ч. в процесах на нафтопереробних заводах. Нержавіюча сталь складається з 12-15% хрому.

Металургійна промисловість переважно використовує тривалентний хром. Шестивалентний хром у промислових стічних водах головним чином походить від фарбування. Сполуки хрому застосовуються як пігменти. Стічні води містять близько 5 частин на мільйон хрому. Хром може бути нанесений як каталізатор, при просочуванні деревини, у виробництві аудіо чи відео та у лазерах. Хроміт є вихідним продуктом для хімічного виробництва.

Інші матеріали за цим напрямком:

Чи можна пити воду з великим вмістом поліфосфатів?

Чи можна пити воду з великим вмістом срібла?

Чи можна пити воду з великим вмістом нітратів?

Чи можна пити воду з великим вмістом магнію?

Чи можна пити воду з великим вмістом нікелю?

Чи можна пити воду з великим вмістом кальцію?

Чи можна пити воду з великою кількістю цинку?

Чи можна пити воду з великим вмістом кобальту?

Чи можна пити воду з великим вмістом заліза?

Небезпека вмісту хлору у питній воді

Вживання води з вмістом формальдегіду

Чи можна пити воду, яка містить нафтопродукти?

Забруднення водного середовища хромом не розглядається як одна з основних та найважчих екологічних проблем, хоча в минулому викиди забруднених хромом неочищених стічних вод у річках спричиняли екологічні катастрофи.

Оксиди хрому слаборозчинні у воді. Іони хрому рідко присутні при значенні рН вище 5, оскільки гідратований оксид хрому не розчинний у воді.

При перевищенні норми хрому, він може спричинити подразнення шкіри або виразку за короткий проміжок часу. Під впливом тривалої дії викликає пошкодження печінки, кровообігу в нирках та нервових тканинах.

Популярні матеріали: