5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

silicon

Кремній (Si) — є найпоширенішим елементом на землі після кисню. Великі кількості кремнію можна зустріти в різних мінералах, його багато в океанах та майже у всіх інших водах. Річки транспортують велику кількість кремнію до моря.

Кремній відіграє надзвичайно важливу роль у правильному функціонуванні організму. Він здатний зв'язувати воду і може створювати ланцюги з багатьма іншими сполуками, що робить їх сильнішими. Наприклад, кремній може сприяти збільшенню кісткової тканини, що захищає абсорбцію кальцію в кістках, і допомагає запобігти настання остеопорозу. Подібним чином, він допомагає захистити зуби та ясна і навіть може допомогти генерувати нову емаль.

Дослідження за цим напрямком:

Санітарно-хімічний аналіз якості питної води

Вода з кремнієм також може допомогти видалити алюміній з організму, допомагаючи захистити від хвороби Альцгеймера. Властивості води, що багата кремнієм також підтримують імунну систему і можуть сприяти загоєнню ран до омолодження тіла та захисту від утворення зморшок.

Насичена кремнієва вода може допомогти зберегти міцність кровоносних судин і підвищити їх гнучкість, що, у свою чергу, допомагає зменшити ризик розвитку серцевих проблем.

Кремній — природний мінерал. Багато продуктів, включаючи воду, пиво, каву та деякі овочі, природно містять кремній. Кремнієві добавки також використовуються як ліки.

Інші матеріали за цим напрямком:

Чи можна пити воду з великим вмістом поліфосфатів?

Чи можна пити воду з великим вмістом срібла?

Чи можна пити воду з великим вмістом нітратів?

Чи можна пити воду з великим вмістом магнію?

Чи можна пити воду з великим вмістом нікелю?

Чи можна пити воду з великим вмістом кальцію?

Чи можна пити воду з великою кількістю цинку?

Чи можна пити воду з великим вмістом кобальту?

Чи можна пити воду з великим вмістом заліза?

Небезпека вмісту хлору у питній воді

Вживання води з вмістом формальдегіду

Чи можна пити воду, яка місить нафтопродукти?

Безпечний вміст хрому у воді

Накопичення алюмінію у питній воді

Перевищення норми силікатів у воді

Формальдегід у питній воді

Озон при проведенні дезінфекції води

Бактерії E. coli в питній воді

Виявлення ентеробактерій у питній воді

Гетеротрофні мікроорганізми у питній воді

Деякі люди приймають кремній у вигляді ліків через слабкі кістки (остеопороз), серцеві захворювання та інсульт (серцево-судинні захворювання), хворобу Альцгеймера, випадання волосся та ламкість нігтів. Він також використовується для загоєння шкіри та для лікування розтягувань і шрамів, а також порушень травлення.

Побічних ефектів від надлишку кремнію не було виявлено, але воду багату на кремній не радять пити при онкологічних проблемах, схильності до утворення тромбів.

Популярні матеріали: