5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

enterobakteriiЕнтеробактерії є грамнегативними бактеріями, які класифікуються як факультативні анаероби, що здатні процвітати в аеробному та анаеробному середовищах.

Ентеробактерії в першу чергу відомі своєю здатністю викликати кишкові розлади. Вони несуть відповідальність за різні захворювання людини, включаючи інфекції сечовивідних шляхів, інфекції в рані, гастроентерити, менінгіт, септицемію та пневмонію. Деякі з них — справжні кишкові патогени, в той час як інші є звичайними шкідниками, які нападають на ослаблених жертв.

Дослідження за цим напрямком:

Санітарно-хімічний аналіз якості питної води

У питну воду ентеробактерії проникають при побутовому фекальному забрудненні. Потрапляючи в організм перорально дизентерійні бактерії чи сальмонела, стають вкрай небезпечними. Поза організмом ці бактерії можуть жити до десяти днів.

Ентеробактерії перебувають у товстому кишечнику, а до організму можуть потрапити через брудну або неякісно приготовлену їжу, напої. Кілька ентеробактерійних захворювань поширюються шляхом передачі фекально-пероральним шляхом і пов'язані з поганими гігієнічними умовами. Під час вживання поганої, знезараженої води може виникати діарея. Натомість гастроентерит може викликати велику втрату рідини через блювоту та діарею, що призводить до зневоднення.

Інші матеріали за цим напрямком:

Чи можна пити воду з великим вмістом поліфосфатів?

Чи можна пити воду з великим вмістом срібла?

Чи можна пити воду з великим вмістом нітратів?

Чи можна пити воду з великим вмістом магнію?

Чи можна пити воду з великим вмістом нікелю?

Чи можна пити воду з великим вмістом кальцію?

Чи можна пити воду з великою кількістю цинку?

Чи можна пити воду з великим вмістом кобальту?

Чи можна пити воду з великим вмістом заліза?

Небезпека вмісту хлору у питній воді

Вживання води з вмістом формальдегіду

Чи можна пити воду, яка місить нафтопродукти?

Безпечний вміст хрому у воді

Накопичення алюмінію у питній воді

Перевищення норми силікатів у воді

Формальдегід у питній воді

Озон при проведенні дезінфекції води

Бактерії E. coli в питній воді

Ентеробактерії є всюдисущими за своєю природою, їх наявність у кишкових трактах тварин призводить до їх широкого поширення в ґрунті, воді та стічних водах. Вони також знаходяться в рослинах. Патогенні ентеробактерії можуть викликати будь-які різні стани, включаючи інфекції очей та шкіри та бактеріємію (бактеріальну інфекцію крові).

Ентеробактерії містять бактеріальні види, що викликають інфекції в центральній нервовій системі, нижніх дихальних шляхах, крові, ранах та сечовивідних шляхах.

Популярні матеріали: