5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

coliform bacteria

Вода, яка знаходиться в природному середовищі зазвичай забруднена. Важливо, щоб вода, яка використовується для пиття була вільною від організмів, які можуть спричинити захворювання. Одним з найпоширеніших забруднень питної води є коліформні бактерії.

Дослідження за цим напрямком:

Санітарно-хімічний аналіз якості питної води

Коліформні бактерії — це велика група бактерій, які знаходяться в дуже високих концентраціях у фекальній речовині теплокровних тварин. Деякі мікроорганізми можуть викликати захворювання у людей, але в більшості цього немає. Якщо виявляються які-небудь коліформні бактерії в системі водопостачання, це чітко вказує на те, що вода була забруднена тваринною фекальною речовиною. Фекальна речовина може містити інші, набагато більш небезпечні організми. Так, бактерії, що відтворюються в крові, класифікуються як індикаторний організм. Наявність або відсутність коліформних бактерій свідчить про наявність або відсутність у воді більш небезпечних речовин, що викликають хвороби.

Коліформні бактерії найчастіше зустрічаються в джерелах поверхневих вод, таких як озера, річки, ставки та струмки, а також в інших водних об'єктах. Коліформні бактерії зазвичай надходять у джерело поверхневої води, коли дощова вода змиває відходи тварин у воду. Випас великої рогатої худоби має безпосередньо невеликі потоки, які є притоками до великих річок та озер. Іноді коліформні бактерії утворюються на природних водних шляхах, коли очисні споруди для очищення стічних вод не можуть належним чином дезінфікувати стічні води перед її скиданням.

Коліформні бактерії можуть потрапляти у колодязну воду різними способами. Якщо кришка свердловини знаходиться нижче рівня поверхні, дощова вода може вимити тваринний фекальний матеріал у свердловину. Якщо кришка свердловини тріснута або якщо свердловина була неправильно побудована, забруднені ґрунтові води можуть надходити значно нижче рівня поверхні. Дуже високі рівні коліформних бактерій можуть бути виявлені в свердловині, коли септична система була розташована занадто близько до свердловини.

Існує ряд кишкових бактерій, які можуть безпосередньо викликати захворювання у людей. Е.Coli є гарним прикладом цього. Наявність бактерій, що містять фекальні забруднення може свідчити про наявність інших, більш небезпечних організмів, таких як кишкові паразити.

Інші матеріали за цим напрямком:

Чи можна пити воду з великим вмістом поліфосфатів?

Чи можна пити воду з великим вмістом срібла?

Чи можна пити воду з великим вмістом нітратів?

Чи можна пити воду з великим вмістом магнію?

Чи можна пити воду з великим вмістом нікелю?

Чи можна пити воду з великим вмістом кальцію?

Чи можна пити воду з великою кількістю цинку?

Чи можна пити воду з великим вмістом кобальту?

Чи можна пити воду з великим вмістом заліза?

Небезпека вмісту хлору у питній воді

Вживання води з вмістом формальдегіду

Чи можна пити воду, яка місить нафтопродукти?

Безпечний вміст хрому у воді

Накопичення алюмінію у питній воді

Перевищення норми силікатів у воді

Формальдегід у питній воді

Озон при проведенні дезінфекції води

Бактерії E. coli в питній воді

Виявлення ентеробактерій у питній воді

Гетеротрофні мікроорганізми у питній воді

Потреба в кремнію

Існує кілька способів усунення коліформних бактерій, у тому числі кишкових, від вашої води. Найпростіший, найдоступніший та найефективніший спосіб для власників житла, щоб захистити своє водопостачання від цих бактерій, це УФ-система. Ультрафіолетова система — це металевий циліндр, що містить УФ-лампу. Вода тече через сталеву камеру, і будь-які бактерії піддаються впливу високої кількості ультрафіолетового випромінювання. Це випромінювання вбиває бактерії, що робить їх нешкідливими.

Популярні матеріали: