5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Автотоварознавча експертиза (збитки після ДТП).

На вирішення експертного дослідження поставлено питання:

1. Яка вартість матеріального збитку, заподіяного власнику автомобіля, пошкодженого в ДТП?

Замовити експертизу

Детальніше про оцінку збитків після ДТП

Технічний огляд транспортного засобу є початковим етапом дослідження, що дозволяє за допомогою органолептичних методів визначити ідентифікаційні дані КТЗ, його комплектність, укомплектованість, технічний стан та інші показники, необхідні для розрахунку.

Огляд проводився в приміщенні СТО при штучному освітленні в присутності представника власника ОСОБИ-1 і другого учасника ДТП ОСОБИ-2, а також представника СК "Оранта".

За результатами проведеного огляду і дослідження експертом була визначена ринкова вартість автомобіля, пошкодженого в результаті ДТП.
На момент огляду автомобіля, було встановлено, що вказаний автомобіль має механічні пошкодження, описані в протоколі технічного огляду автомобіля для усунення яких потрібне відновлювальний ремонт та визначена його вартість.Для визначення вартості матеріального збитку, заподіяного власнику КТЗ, застосовується витратний підхід і метод калькуляції вартостівідновлювального ремонту.

Після проведеного дослідження експерт визначив вартість матеріального збитку, заподіяного власнику автомобіля, пошкодженого при ДТП.