5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Об’єктом обстеження була одно- та двоповерхова капітальна будівля без підвалу з вбудованими приміщеннями, розташована за АДРЕСОЮ-1.

Під час проведення обстеження спеціаліст визначав:

- фактичний технічний стан об'єкта обстеження;

- технічну спроможність і можливість проведення реконструкції.

Роботи проводилися з фотофіксацією дефектів і пошкоджень в основних несучих, огороджувальних конструкціях і елементах будівель і споруд зі складанням план-схем розташування дефектів, ушкоджень.

В ході проведення робіт по обстеженню були оглянуті конструкції й визначені характеристики міцності несучих конструкцій, а також прийняті обґрунтовані заходи відносно забезпечення надійності безпечної подальшої експлуатації.

При обстежені встановлено, що в конструкціях, елементах і деталях будівлі є дефекти та ушкодження, обумовлені порушенням умов нормальної експлуатації, а також відсутністю своєчасного ремонтного обслуговування. Такий технічний стан об'єкту обстеження і його окремих елементів, конструкцій і деталей викликано наступними головними причинами:

а) природним фізичним і моральним зносом будівлі за тривалий період часу;

б) технічної експлуатації будівлі упродовж багатьох років без своєчасного проведення ремонтно-відновлювальних робіт;

в) негативним впливом на конструкції об'єкта обстеження комплексної дії фізичних, біологічних, хімічних і зовнішніх атмосферних і динамічних дій на несучі та захисні конструкції й інженерні мережі, сприяючих прогресуючій втраті міцнісних характеристик і інших експлуатаційних якостей.

За результатами обстеження будівельних конструкцій було надано Звіт про обстеження та оцінку технічного стану будівлі, розташованої за АДРЕСОЮ-1, що є основою для розробки проектно-кошторисної документації на ремонт і відновлення експлуатаційної придатності будівлі.