5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

Товарознавче експертне дослідження

Замовити експертизу

Експертиза побутової техніки

На вирішення експертизи було поставлено наступне питання:

- Яка ринкова вартість годиннику “MauriceLacroix” маркування ________ модель __________ з урахуванням фізичного зносу?

Об’єктом дослідження був — годинник “MauriceLacroix маркування ________ модель ________.

Для визначення ринкової вартості об'єкта оцінки у матеріальній формі із застосуванням порівняльного підходу, інформація про подібне майно повинна відповідати таким критеріям: умови угод купівлі-продажу або умови пропонування щодо укладення таких угод не відрізняються від умов, які відповідають вимогам, що висуваються для визначення ринкової вартості; продаж подібного майна відбувся з дотриманням типових умов оплати; умови оплати на ринку майна, що визначали формування цін продажу та пропонування, на дату оцінки істотно не змінилися або зміни, які відбулися, можуть бути враховані.

На дослідження не представлений годинник “MauriceLacroix” в корпусі із сріблястого металу з ремінцем шкіряним чорного кольору, з маркуванням на задній панелі ______ та ______. Годинник чоловічій, наручний, механічний з автопідзаводом.

Об’єкт дослідження, згідно заяви Особи_1, мав ознаки користування у вигляді потертостей ремінця, подряпини на корпусі годиннику. Документи (паспорт, гарантія) на годинник відсутні.

В результаті проведення дослідження було встановлено наступне:

- середня ринкова вартість годиннику “MauriceLacroix маркування ______ модель ______ з урахуванням фізичного зносу.