5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Оціночно-будівельне експертне дослідження, визначення вартості виконаних робіт

На вирішення експертного дослідження поставлено наступне питання:

Замовити експертизу

Детальніше про визначення вартості виконаних робіт

1. Визначити вартість будівництва нового некапітального пункту дрібнороздрібної торгової мережі (кіоску), аналогічного до кіоску, пошкодженого у результаті ДТП, розташованого за АДРЕСОЮ-1.

Об'єктом дослідження є некапітальний пункт дрібнороздрібної торгової мережі (кіоск), пошкоджений у результаті ДТП, власником якого є ОСОБА-1.

Для відповіді на поставлене питання експертом в денний час, у присутності ОСОБИ-1 та ОСОБИ-2, при природному освітленні за АДРЕСОЮ-1, де на момент проведення обстеження знаходився об'єкт дослідження, було проведено його візуально-інструментальне обстеження та фотофіксація.

При обстеженні (обмірах) були використані: електронний лазерний далекомір Leica DISTO D5 з дальністю вимірювання від 0,05 м до 200 м і точністю вимірювання ± 1 мм на відстані до 30 м, металева рулетка довжиною 10 м, фотофіксація проводилася цифровим фотоапаратом «SONY».

В результаті візуально-інструментального обстеження кіоску розташованого за вищевказаною адресою, експертом було встановлено, що досліджуваний кіоск являє собою не капітальну споруду (мала архітектурна форма), що незв'язана нерозривно з земною поверхнею та може транспортуватися без нанесення їй матеріальної шкоди.

При обстежені виявлено наступні пошкодження конструктивних елементів та оздоблення кіоску: вертикальні стійки (труби) викривлені, окремі елементи каркасу та його заповнення відсутні, у зв’язку з чим споруда має відхилення по вертикалі, геометрична форма каркасу порушена; скло розбите, місцями відсутнє; покриття підлоги пошкоджене, має розриви; поверхня покрівельного матеріалу викривлена, має нерівності, згини; електрообладнання відсутнє.

На підставі вищевикладеного, експерт прийшов до висновку, що досліджувана споруда на момент проведення обстеження знаходиться в стані, непридатному до подальшої експлуатації.

Для відповіді на поставлене питання експертом, враховуючи вартість будівельних матеріалів, цін на них та з урахуванням договірних цін, що склалися в умовах ринкової економіки в даному регіоні, була визначена вартість будівництва нового не капітального пункту роздрібної торгової мережі (кіоску).