5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Будівельно-технічне експертне дослідження домоволодіння

На вирішення будівельно-технічного експертного дослідження поставлено наступне питання:

Замовити експертизу

Детальніше про виділ частки в натурі з спільного майна

1. Чи можливо технічно виділити у самостійне домоволодіння №__ яке розташоване за АДРЕСА_1 частку 64/100 співвласника ОСОБА_1, згідно порядку користування що склався?

В денний час при природному освітленні, за вищевказаною адресою експертом було проведено обстеження, обміри та фотофіксація об'єкту дослідження.

При обстеженні були використані: електронний лазерний далекомір Leica DISTO D5 з дальністю вимірювання від 0,05 м до 200 м і точністю вимірювання ± 1 мм до 30 м, металева рулетка довжиною 10 м, і проводилася фотофіксація цифровим фотоапаратом «SONY».

У результаті огляду вищевказаного домоволодіння експертом було встановлено, що на момент проведення обстеження до складу досліджуваного домоволодіння входять дві ізольованих, обмежених огорожею, земельні ділянки, кожна з яких має самостійний вхід з боку вулиці, та знаходяться у фактичному користуванні двох співвласників ОСОБА_2 та ОСОБА_1.

Виходячи з проведеного дослідження 64/100 частин домоволодіння, розташованого АДРЕСА_1, належних ОСОБА_1, експертом було встановлено, що вищевказана частина домоволодіння розташована на індивідуальній відмежованій огорожею земельній ділянці площею 640 кв.м., яка має конструктивно влаштований окремий вхід (в'їзд) з проїзду на вулицю. Частина житлового будинку літ. «А» та господарські будівлі і споруди, що знаходяться у фактичному користуванні ОСОБИ_1, на момент проведення обстеження мають:

  • індивідуальний вхід (в’їзд) з внутрішньо дворової територій земельної ділянки, що перебуває в її користуванні;
  • необхідний склад приміщень - житлових і підсобних;
  • індивідуальні інженерні мережі: енергопостачання, водопостачання, каналізацію, газопостачання та опалення.

Отже, технічна можливість виділити у самостійне домоволодіння частку 64/100 співвласника ОСОБА_1 згідно порядку користування, що склався, існує.