5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

Будівельно-технічне експертне дослідження,виділ частки

удівельно-технічне експертне дослідження, виділ частки

На вирішення будівельно-технічного експертного дослідження поставлено наступні питання:

1. Чи можливо з технічної точки зору виділення в натурі 229/3000 частин квартири спільного заселення в будинку N за АДРЕСОЮ-1, що належить на праві спільної часткової власності ОСОБІ-1?

Замовити експертизу

Детальніше про виділ частки з спільного майна

Для відповіді на поставлені питання в денний час, при природному і допоміжному освітленні за АДРЕСОЮ-1 в присутності позивачів ОСОБИ-2, ОСОБИ-3 та відповідача ОСОБИ-1, експертом було здійснено візуально-інструментальне обстеження об’єкту дослідження.

При обстеженні були використані: електронний лазерний далекомір Leica DISTO D5 з дальністю вимірювання від 0,05 м до 200 м і точністю вимірювання ± 1 мм до 30 м, металева рулетка довжиною 10 м, фотофіксація проводилася цифровим фотоапаратом «CANON».
У процесі візуально-інструментального обстеження, експертом були проведені обміри приміщень обстежуваного об’єкту, в результаті чого, визначено їх об'ємно-планувальні показники.

ОСОБІ-1 з часткою 229/3000 частин від площі квартири спільного заселення, що знаходиться за АДРЕСОЮ-1 належить — 14,16 м2.

Враховуючи вимоги нормативної законодавчо-технічної документації, архітектурно-планувальне рішення квартири спільного заселення, у тому числі приміщення обстежуваних квартир та незначну частку ОСОБИ-1, експерт дійшов висновку, що виділення в натурі 229/3000 частин квартири з технічної точки зору є неможливим.

У зв’язку з вищевикладеним експертом було визначено розмір грошової компенсації за недоотримані 229/3000 частин квартири спільного заселення, належних ОСОБІ-1 що підлягає сплаті тим (тими) із співвласників, що отримає (-ють) більшу їх частину.