5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

dirty waterЗгідно з офіційними даними, які були надані ВООЗ вода в своєму складі містить в загальній кількості тринадцять тисяч токсичних елементів, а як відомо, вісімдесят відсотків від усіх захворювань передається саме через воду. Щороку на планеті помирають від них двадцять п'ять мільйонів чоловік.

Дослідження за цим напрямком:

Санітарно-хімічний аналіз якості питної води

Забруднення вод прісного типу являє собою потрапляння у води озер, річок та підземних найрізноманітніших забруднювачів. Їх потрапляння відбувається в результаті відсутності регулярного видалення всіляких речовин шкідливого типу і не проведення встановлених заходів з її очищення.

У більшій кількості випадків, забруднення саме прісних вод з різних причин залишається непомітним, адже шкідливі речовини і багато іншого швидко розчиняються у воді. Важливо, що є і виключення, а саме: неочищені стоки, нафтопродукти, які плавають на поверхні продуктів нафти. Існує кілька забруднювачів, які мають природне походження. Через численні хімічні реакції в системі прісних вод потрапляють сполуки алюмінію, які знаходяться в землі. З ґрунту лугів паводки постійно вимивають з'єднання магнію, які наносять дуже великої шкоди рибним запасам.

Проте, обсяги забруднюючих речовин природного походження просто незначні в порівнянні з тими, які виробляє людина. У водні басейни щороку потрапляють тисячі і навіть десятки тисяч хімічних речовин разом з хімічними сполуками з абсолютно непередбачуваними діями. Всесвітній аналіз якості питної води наочно демонструє, що у світові океани і моря потрапляє до дванадцяти мільйонів тон справжньою нафти! На підвищення у воді концентрації різних важких металів впливають  кислотні дощі. Вони можуть розчиняти мінерали в ґрунті, а це призводить до зростання вмісту відсотка іонів важких металів у воді. Що стосується радіоактивних відходів, то вони потрапляють в кругообіг води безпосередньо з атомних електростанцій.

Інші матеріали за цим напрямком:

Чи можна пити воду з великим вмістом поліфосфатів?

Чи можна пити воду з великим вмістом срібла?

Чи можна пити воду з великим вмістом нітратів?

Чи можна пити воду з великим вмістом магнію?

Чи можна пити воду з великим вмістом нікелю?

Чи можна пити воду з великим вмістом кальцію?

Чи можна пити воду з великою кількістю цинку?

Чи можна пити воду з великим вмістом кобальту?

Чи можна пити воду з великим вмістом заліза?

Небезпека вмісту хлору у питній воді

Вживання води з вмістом формальдегіду

Чи можна пити воду, яка місить нафтопродукти?

Безпечний вміст хрому у воді

Накопичення алюмінію у питній воді

Перевищення норми силікатів у воді

Формальдегід у питній воді

Озон при проведенні дезінфекції води

Бактерії E. coli в питній воді

Виявлення ентеробактерій у питній воді

Гетеротрофні мікроорганізми у питній воді

Потреба в кремнію

Забруднення води коліформними бактеріями

Вплив марганцю на організм людини

Поверхнево-активні речовини

Загальна лужність як властивість води

Перманганатна окиснюваність води

Таким чином можна зробити висновок, що саме цивілізація принесла найбільш основні джерела по забрудненню водних світових ресурсів. Найбільшою мірою поверхневі води забруднені фенолами, продуктами нафти, речовинами органічного типу, які дуже легко окислюються, а також, нітритним і амонійним азотом, сполуками металів і багатьма іншими, хімічний аналіз питної води.

Популярні матеріали: