5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

potassium

Калій — це електроліт, який протидіє натрію, допомагаючи підтримувати стійкий артеріальний тиск. Калій також важливий для підтримки балансу кислот в організмі. Калій також може знизити ризик появи каменів у нирках та втрати кісткової маси. Він є одним із семи основних макромінералів. Людське тіло потребує щонайменше 100 міліграмів калію щодня для підтримки ключових процесів.

Калій не розчиняється у воді, проте він швидко та інтенсивно реагує з водою, утворюючи безбарвний розчин гідроксиду калію та водень у вигляді газу.

Дослідження за цим напрямком:

Санітарно-хімічний аналіз якості питної води

Калій не становить небезпеки у воді, але він дуже швидко поширюється через його відносно високу мобільність та потенціал низького перетворення. Токсичність калію, як правило, викликана іншими компонентами у сполуці, наприклад ціанідом у ціаніді калію. Сумарна кількість калію в організмі людини знаходиться десь від 110 до 140 г, що в основному залежить від м'язової маси. М'язи містять найбільше калію після червоних кров'яних тілець та тканин мозку.

Низьке споживання калію неодноразово пов'язане з високим кров'яним тиском та серцево-судинними захворюваннями. Дефіцит калію відносно рідкий, але може призвести до депресії, м'язової слабкості, розладу серцевого ритму. Втрата калію може бути наслідком хронічної діареї або проблем із нирками, оскільки фізичний баланс калію регулюється нирками.

Інші матеріали за цим напрямком:

Чи можна пити воду з великим вмістом поліфосфатів?

Чи можна пити воду з великим вмістом срібла?

Чи можна пити воду з великим вмістом нітратів?

Чи можна пити воду з великим вмістом магнію?

Чи можна пити воду з великим вмістом нікелю?

Чи можна пити воду з великим вмістом кальцію?

Чи можна пити воду з великою кількістю цинку?

Чи можна пити воду з великим вмістом кобальту?

Чи можна пити воду з великим вмістом заліза?

Небезпека вмісту хлору у питній воді

Вживання води з вмістом формальдегіду

Чи можна пити воду, яка місить нафтопродукти?

Безпечний вміст хрому у воді

Накопичення алюмінію у питній воді

Перевищення норми силікатів у воді

Формальдегід у питній воді

Озон при проведенні дезінфекції води

Велике споживання калію знижує ризик загальної смертності на 20%. Це також знижує ризик інсульту, знижує артеріальний тиск, захищає від втрати м'язової маси, зберігає мінеральну густину кісток та зменшує утворення каменів у нирках. Основні функції калію в організмі включають регулюючий баланс рідини та контроль електричної активності серця та інших м'язів.

Збільшення споживання калію разом зі зменшенням вмісту натрію є вирішальним для зниження ризику серцево-судинних захворювань.

Популярні матеріали: