5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

nitrogenium1Азот — ключовий виробник хлорофілу; цей пігмент поглинає сонячне світло для базових потреб фотосинтезу. Саме тому потрібно переконатися, що азот, один з трьох макроелементів у ґрунті, доступний для засвоєння кореня, вибравши потрібне добриво. Однак насичення ґрунту з високим рівнем азоту не покращує ріст рослин. Перевищення рівня азоту в рослинах виявляється як над, так і під поверхневим ґрунтом.

Надмірний ріст листя

Однією з головних дій азоту є збільшення виробництва хлорофілу; цей процес здійснюється шляхом створення більших листових структур з більшою поверхнею для фотосинтезуючих пігментів. Надлишок азоту виділяє швидкий ріст листя, внаслідок цього виникає інший рослинний ріст. Енергія для росту квітів перенаправлена ​​на розповсюдження листя, тому рослини можуть навіть не виробляти необхідні репродуктивні органи упродовж вегетаційного періоду. Квіти можуть навіть не цвісти з високим рівнем азоту в ґрунті.

Дослідження за цим напрямком:

Хімічний аналіз ґрунту

 Спалювання та концентрація солей

Якщо ви використовуєте суміш з високим вмістом азотних добрив, ви також збільшуєте мінеральні солі ґрунту. Надлишок елементарного азоту виводить воду з рослини, залишаючи солі позаду. В результаті, клітини можуть в різній мірі зневоднюватися, а листя рослин в'януть. Кінчики листя стають жовтими або коричневими. Промивання ділянки водою для видалення надлишку азоту є найкращим способом для відновлення рослини. Не зважаючи на те, що азот виробляє велику кількість листя, швидке зростання стає зниженим при листковому спалюванні, якщо азот залишається на високому рівні.

Збільшення розмірів рослин

Енергія, яка використовується для росту великого листка, зупиняє нижню частину кореневої системи з високим вмістом азоту. Коріння уповільнюють свою природну звичку, оскільки вони не мають необхідних поживних речовин для використання енергії, елементи перенаправляються вгору. Внаслідок цього рослина може бути дестабілізована в її

ґрунтовому положенні; якщо вона досить висока, то може вражатись сильними вітрами. Крім того, коріння також викликають захворювання через патогенні речовини ґрунту. Зрештою, як листя, так і коріння піддаються стресам, викликаним азотом, що завдає шкоди рослині по всій її довжині.

Інші матеріали за цим напрямком:

Азот, фосфат і калій для рослин

Який має бути рівень фосфору для родючості ґрунту?

Оптимальний склад ґрунту для вирощування винограду і черешні

Забруднення підземних вод

Рослини не можуть поглинати весь надлишок азоту в ґрунті. Ці додаткові рівні азоту повільно просочуються з ґрунту через стік води. Азот ефективно утворюється у вигляді нітратів через перетворення мікроорганізмів, коли він витікає з ґрунту. Внаслідок цього підземні води та питна вода забруднюються з рівнів нітратів. Між шкодою рослин та навколишнім водопостачанням, високий рівень азоту навколо рослин потрібно ретельно контролювати та змінювати для природної гармонії.

А перевірити рівень азоту в ґрунті можна за допомогою простого аналізу в одному із наших відділень, що розташовані в містах Київ, Одеса, Житомир, Хмельницький, Чернівці. Фахівці Судової незалежної експертизи України можуть не тільки визначити вміст азоту у ґрунті, а також надати консультації щодо подальших дій із ґрунтом для забезпечення рівня врожайності та безпеки для навколишнього середовища.

Популярні матеріали: