5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

nitrogen phosphate and potassiumНалежний баланс деяких елементів у ґрунті зможе підвищити родючість ґрунтів. Азот, фосфат та калій, природні елементи, необхідні для здорового, процвітаючого рослинного життя. У ґрунті часто не вистачає одного або декількох цих компонентів, що робить необхідним додавання добрив. Деякі природні процедури, такі як гній, можуть бути використані для поліпшення якості ґрунту, хоча комбіновані добрива також доступні. Звичайно, рослини можуть отримувати надмірну кількість добрив, тому варто забезпечити кількість цих елементів на належному рівні.

Дослідження за цим напрямком:

Хімічний аналіз ґрунту

Калій, форма оксиду калію, є життєво важливою для рослин впродовж всього їх життєвого циклу. Оскільки він розчиняється у воді та допомагає в процесі розпаду ґрунтовим бактеріям, калій легко поглинається рослинами та допомагає їм цвісти й приносити плоди. Калій також допомагає рослинам краще використовувати інші поживні речовини та запобігати виснаженню азоту.

Фосфат — це будівельний матеріал та сполука фосфору. Добрива, що містять фосфат, допомагають стимулювати ріст рослин, сприяють розвитку міцних коренів та допомагають в процесі цвітіння. Загальні добрива містять фосфат, оброблений кислотою, щоб зробити його водорозчинним та легким у використанні для рослин. Щоб збільшити рівень фосфатів, використовують кісткову муку, суху кров.

Крім того, рослинне життя вимагає азоту для утворення хлорофілу. Без достатнього азоту рослини стають жовтими та не ростуть, але наявність цього елемента супроводжується міцністю листя та стебел. Тваринний гній, особливо той, який походить від кроликів, високий в азоті. Він використовується для ґрунту будь-якого типу. Свіжий гній практично ніколи не використовується, потрібно дочекатися коли він перепріє, в іншому випадку він може обпалити молоді рослини та принести більше шкоди ніж користі.

Більшість комбінованих добрив містять суміш азоту, фосфату та калію. Щоб вибрати добриво з відповідними концентраціями потрібно перевірити ґрунт, аби визначити, що саме потрібно і скільки, щоб вирощувати здорові, красиві, пишно квітучі рослини.

Популярні матеріали: