5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

ammonia

Аміак вноситься в ґрунт у вигляді газорідинної суміші. В добривах він може бути корисною речовиною, їдкою або отруйною. Аміак в ґрунті становить частину циклу азоту, який живить рослинне та тваринне життя.

Дослідження за цим напрямком:

Хімічний аналіз ґрунту

Аміак може бути виготовлений, але також створюється як побічний продукт розпаду рослин, тварин та відходів. Аміак виготовляється в ґрунті організмами, коли органічне добриво використовується для підвищення родючості ґрунтів. Органічне добриво, з його природними відходами, підтримує ріст мільярдів мікроорганізмів, які виробляють аміак, який потім перетворюється на основну поживну речовину, азот. Джерела синтетичних добрив аміаку не підтримують зростання гумусу, що є багатим джерелом родючості ґрунтів. Ексклюзивне використання синтетичного добрива з часом знижує родючість ґрунту, збільшуючи кислотність ґрунту з аміаку. Рослини зазнають гальмування росту при низьких рівнях рН, викликаних довгостроковим використанням синтетичних добрив.

Інші матеріали за цим напрямком:

Вплив рН (кислотності) ґрунту на рослини

Вплив на рослини аміачно-нітратного складу ґрунту

Чому виникає кислотність ґрунтів?

Добриво з високим вмістом синтетичного азоту швидко стимулює ріст рослин, але не забезпечує безперервної подачі цієї основної поживної речовини. Він легко потрапляє в підземні води або випаровується в атмосферу. Рослини потребують 17 живильних речовин для процвітання, а азот є тим, який повинен постійно постачатись. Азот доступний в атмосфері, але його потрібно трансформувати, перш ніж рослина зможе його використовувати. Природний процес мікроорганізмів, що утворюють аміак, а потім азот в ґрунті постійно постачає рослини азотом, а також іншими основними поживними речовинами.

Популярні матеріали: