5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

auditВсі об'єкти, як природні, так і техногенні, випромінюють інфрачервону енергію у вигляді тепла. Виявляючи дуже тонкі відмінності температури у всьому, технологія інфрачервоного (або термічного зображення) показує те, що невидиме неозброєним оком. Навіть у повній темряві та складних погодних умовах візуалізація дає можливість бачити невидимі теплові відмінності.

Щоб ідентифікувати термічне зображення, важливо розуміти, що кількість енергії у світловій хвилі пов'язана з довжиною хвилі: коротші хвилі мають більшу енергію. Поруч зі спектром видимого світла знаходиться інфрачервоний спектр. Ультрафіолетове випромінювання має найбільше енергії, а світлові промені червоного кольору - найменше.

Детекторні елементи у тепловізорі створюють дуже детальну візуалізацію температурних показників, що називається термограмою. Для наповнення матриці детектора та отримання термограми з інформацією про температуру потрібна лише одна тридцята частина секунди.

На відміну від традиційного обладнання для нічного бачення, яке використовує технологію поліпшення зображень, тепловізійне обстеження чудово підходить для виявлення всіх можливих дефектів теплоізоляцій.

Популярні матеріали: