З 27 по 29 вересня в Одесі в готельно-оздоровчому комплексі «Магнолія» відбувся 10-й щорічний семінар судових експертів, який організовується та проводиться Всеукраїнською громадською організацією «Союз експертів України». Проведення такого заходу стало вже традицією та з кожним роком стає популярнішим серед експертів.

Цього року темою семінару стала «Природа експертних помилок у судовій будівельно-технічній експертизі», в якому взяла участь рекордна кількість експертів (115 осіб), серед яких також були фахівці Товариства з обмеженою відповідальністю “Судова незалежна експертиза України”. В рамках семінару експертам були вручені свідоцтва з підвищення кваліфікації, а також 15 експертів були відзначені нагородами вищого ступеня.

Під час проведення семінару обговорювалися положення нового законопроекту про судово-експертну діяльність та інші проблемні питання судової експертизи, були заслухані доповіді Трошина Сергія Вікторовича - ведучий семінару, завідуючий відділом будівельно-технцічних досліджень Донецького НДІСЕ, голова Методичної Ради та будівельно-технічної секції ВГО “Союз експертів України”; Ісакович Богдани Михайлівни — науковий співробітник Київського НДІСЕ, член Методичної Ради ВГО “Союз експертів України” тощо. Слід підкреслити, що з часу прийняття Закону України “Про судову експертизу” нормативно-правова та методична база судових експертів значно розширилася та постійно оновлюється, що є позитивним моментом в розвитку інституту судової експертизи, але, в той час, потребує детального вивчення, обговорення та вдосконалення.

Корисна інформація: