5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

writingБільшість питань, що піддаються сумніву стосуються перевірки або порівняння рукописного тексту, підписів, цифр, ініціалів або ручного друку.

Рукописні записи можуть містити ознаки, що підтверджують їх справжню або шахрайську приналежність. У багатьох ситуаціях не завжди потрібен повноцінний висновок експертизи з питань рукопису. Інколи достатньо консультації з виданням попередньої відповіді щодо визначення характеру документа. Така процедура дозволить визначити напрямок подальших дій та розробити стратегію захисту ваших прав та інтересів.

Консультаційні послуги щодо попередніх результатів технічного дослідження документів допоможуть встановити відповідність печатки, достовірність підпису та істинність інших важливих документів з метою автентичності. Детальне вивчення, порівняння та аналіз рукописного тексту допоможе визначити його справжність та походження. Спеціалісти Судової незалежної експертизи України готові дати відповіді на питання, які вас цікавлять в сфері почеркознавства в рамках платної консультації. Вартість проведення консультації значно нижче повноцінного дослідження.

Орієнтовний строк проведення консультації спеціаліста-почеркознавця становить — 1-2 робочих дні.

Найчастіше письмовий документ порівнюється з почерком зразка, виконаним одним або декількома авторами з метою ідентифікації особи та визначення тих, хто не відповідає за написане.

Фахівець повинен мати доступ до відповідної кількості зразків, щоб провести правильне порівняння рукописного тексту. Ці зразки повинні містити букви та комбінації букв, подібні до тих, що містяться в оригіналі досліджуваного документа.

Популярні матеріали: