5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

homeЯк придбати хорошу квартиру або будинок за помірну ціну та не потрапити до аферистів? Для цього ми радимо проводити ретельний аналіз перед покупкою нерухомості. Щоб перевірити об'єкт нерухомості та уникнути можливих негативних наслідків краще звернутись за допомогою до експертів.

Проведення дослідження можливо за кількома напрямками:

1. Консультація спеціаліста будівельника. В рамках даної послуги фахівець відповідної галузі знань із необхідним досвідом та кваліфікацією вийде з вами на об'єкт дослідження, огляне його та надасть свої рекомендації щодо можливості його придбання та можливих ризиків, які існують, враховуючи технічний стан об'єкта або інші виявлені під час обстеження фактори.

2. Дослідження судовим експертом з питань визначення технічного стану об'єкта та можливості його подальшої експлуатації за цільовим призначенням.

3. Дослідження судовим експертом відповідності об'єкта існуючим будівельним нормам.

4. У випадку, якщо після придбання об'єкту нерухомості ви плануєте проведення реконструкції або добудови, то нашими спеціалістами може бути проведено технічне обстеження щодо визначення можливості здійснення такої добудови або реконструкції із проведенням розрахунку несучої здатності існуючих конструктивних елементів будівлі.

Також може бути проведено порівняння фактичної площі об'єкта із площею, що вказана у правовстановлювальних документах.

Процедура придбання нерухомості не лише ризикована, а й складна. В будь-якому випадку потрібно проводити комплексний аналіз всієї документації, що стосується будівництва.

У випадку необхідності може бути проведене дослідження можливих джерел електромагнітного випромінювання та рівня радіації.

Орієнтовна вартість проведення дослідження з перевірки будинку, квартири при купівлі становить — від 521 грн.

Корисна інформація: