5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

власність 4

Питання захисту інтелектуальної власності визначають тоді, коли порушено авторське право на конкретний твір. За неправомірне використання творів, які публікуються анонімно чи під псевдонімом може бути стягнуто понесені збитки.

З метою дослідження об'єктів авторського права ми проводимо експертизу у сфері інтелектуальної власності. Внаслідок чого встановлюємо факт порушення, виявляємо загрозу авторському праву, після чого визначаємо належну компенсацію за вчинену шкоду. Встановлення розміру матеріальної шкоди в результаті незаконного використання тексту визначається наявністю дійсної прямої шкоди в межах середнього місячного заробітку.

До інтелектуальної власності відносять права на:

- наукові відкриття;

- комерційні позначення;

- наукові, літературні та художні твори;

- захист від недобросовісної конкуренції;

- винаходи у сферах людської діяльності;

- діяльність артистів, звукозапис радіо- і телевізійних програм;

- товарні знаки, промислові зразки, фірмові найменування.

Загалом всі права, що належать до інтелектуальної діяльності у виробничій, науковій, літературній і художній сферах можуть бути об'єктом судової експертизи. Вони регулюються системою встановлених правових норм та трактуються як угода всіх основних аспектів у свідоцтві про авторське право.

Результат творчої праці досліджується на предмет схожості між собою, характерних ознак, що містяться в матеріалах справи. Увага зосереджується на розмежуванні цитування уривків твору до встановлення факту авторських прав.

Орієнтовна вартість проведення дослідження складає — від 5 000 грн.

Строк проведення дослідження складає від 10 календарних днів, перебіг яких розпочинається з моменту отримання усіх необхідних документів та оплати вартості дослідження.

Корисна інформація: