IMG 3336.min11 липня 2014 року в Білій Церкві експерт ТОВ "Судова незалежна експертиза України" Олена Клівак приняла участь у науково-правовій конференції, що відбулася за сприяння Ради адвокатів Київської області.

Понад 130 адвокатів, бажаючих підвищити свою кваліфікацію та надавати якісну правову допомогу своїм клієнтам, взяли участь у науково-правовій конференції з обговорення актуальних питань цивільного права та процесу.

У свою чергу наш фахівець розкрила тему «Особливості призначення та проведення будівельно-технічних експертиз». Під час доповіді експерт проаналізувала основні помилки при визначенні питань та складанні документа, що є підставою для проведення експертизи; проблемні питання, на які варто звернути увагу для успішного проведення експертного дослідження; особливості виклику експерта в судове засідання; випадки необхідності залучення до проведення експертизи фахівців з різних галузей знань.

Окрім цьокго із докладом виступила адвокат, к.ю.н., доцент кафедри правосуддя юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса ШевченкаОлена Захарова. Розкриваючи тему «Провадження у справі досудового розгляду в цивільному судочинстві України», пані Захарова проаналізувала норми ЦПК України, якими регулюється суть та завдання попереднього судового засідання, питання, що мають вирішуватися судом на цьому етапі цивільного процесу та їх належна процесуальна форма. Доповідач також розтлумачила механізм правового регулювання інститутів «забезпечення доказів» та «забезпечення позову».

Кандидат юридичних наук, адвокат, доцент кафедри правосуддя Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка Олена Костюченко торкнулася проблемних питань застосування нового Кримінального процесуального кодексу України, прийнятого у 2012 році. Фахівець зазначила, що норми КПК викликають чимало критики при їх застосуванні на практиці.

Натомість адвокат Сергій Деледивка розповів присутнім про нинішні реалії принципових підходів держави до фіскального регулювання адвокатської діяльності та порівняв такі підходи з податковим регулюванням інших видів господарської діяльності, фізичних осіб-підприємців.

Корисна інформація: