3.6666666666667 1 1 1 1 1 Rating 3.67 (3 Votes)

Питання щодо електромагнітного випромінювання в час стрімкого розвитку техніки та технологій доволі гостро постало перед нами. Чим далі іде науково-технічний прогрес, тим частіше ми задаємося питанням як захиститись від впливу даного випромінювання. Електромагнітне випромінювання — це електромагнітні хвилі, збуджені різними випромінюючими об'єктами та  розповсюджені в просторі електромагнітного поля.

Усі розуміють, що в умовах масового використання різноманітної техніки, цілковито позбавити себе від негативного впливу електромагнітного випромінювання неможливо, але його зменшення є цілком реальним. Домогтися цього може кожний хто забажає, провівши вимірювання електромагнітного випромінювання певних приладів за допомогою спеціального обладнання, що дасть змогу оцінити ступінь обурення електричних і магнітних полів, які утворюються близько із ввімкненими системами радіозв'язку, побутової техніки, виробничого обладнання і т.д. Таке вимірювання доцільно проводити для встановлення інтенсивності електромагнітного випромінювання. Консультації зі спеціалістом дозволить правильно розташувати електроприлади з урахуванням площі приміщення, необхідної відстані між відповідними приладами та відстані між приладами та найчастішим місцеперебуванням людини. Дане випромінювання не цілком вивчене, але доведено вченими, що воно впливає на живі організми і може бути причиною підвищеної стомлюваності, слабкості, стрибків артеріального тиску і багатьох інших неприємностей зі здоров'ям.

Таким чином, проведення дослідження з вимірювання інтенсивності електромагнітного випромінювання допоможе вчасно визначити найбільш небезпечні ділянки вашого будинку, заміряти рівень електромагнітного випромінювання від побутових приладів і встановити безпечну дистанцію при їх роботі в межах певного приміщення.