5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

Державний реєстр атестованих судових експертів - це електронна база даних, що ведеться таконтролюється Міністерством Юстиції України з метою створення інформаційного фонду про осіб, які отримали в порядку, передбаченому Законом України «Про судову експертизу», кваліфікацію судового експерта.

Склад

Реєстр включає в себе відомості про атестованих судових експертів Міністерства юстиції України, Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства оборони України, Служби безпеки України та Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Порядок ведення

Порядок ведення державного Реєстру атестованих судових експертів було затверджено Наказом Міністерства юстиції України «Про затвердження Порядку ведення державного Реєстру атестованих судових експертів» від 29.03.2012  № 492/5.

Інформація, що міститься в Реєстрі

До Реєстру вносяться наступні відомості:

  1. прізвище, ім'я, по батькові судового експерта;

  2. найменування Експертно-кваліфікаційної комісії,(Атестаційної комісії), дата і номер її рішення, ( дата та номер наказу);

  3. номер та строк дії документа, що підтверджує наявність кваліфікації судового експерта ;

  4. вид експертизи, експертна спеціальність;

  5. місце роботи, контактні дані судового експерта.

Мова ведення

Ведення Реєстру здійснюється виключно державною мовою та є відкритою та безоплатною для запитів фізичних та юридичних осіб.

Цікаві факти

Станом на 01.12.13р. За даними Державного реєстру атестованих судових експертів в Україні налічується близько 8400 атестованих судових експертів, що здійснюють свою діяльність в державних та приватних експертних установах.

 

Переглянути реєстр