Вимірювання товщини фарби на авто

Отримати розрахунок вартості вимірювання

Як дізнатися фарбувався автомобіль чи ні? Дане питання може турбувати як власника автомобіля, так і ту людину, яка тільки планує придбання автомобіля. Для того щоб не зіткнутися з неприємностями і не попастися на різноманітні хитрощі з боку недобросовісних продавців, необхідно скористатися такою послугою, як вимірювання товщини ЛФП автомобіля (лакофарбового покриття). В даний час, жоден майстер або автомобільний сервіс, будь він самий якісний і дорогий, ніколи не зможе забарвити деталі кузова так рівномірно, як це роблять фахівці на заводі виробника.

Товщина фарби на відремонтованій деталі завжди буде перевищувати товщину оригінального заводського фарбування. Тут можна встановити товщину лакофарбового покриття спеціальним приладом, який називається Товщиномір.

Товщиномір - це спеціальний прилад, який з дуже високою точністю проводить вимірювання товщини фарби на автомобілі і на всіх його деталях, як на алюмінієвих, так і на металевих.

Схожі матеріали:

Завдяки цим дослідженням можна швидко і з високою точністю визначити, був перефарбованій автомобіль або ні. При цьому немає необхідності пошкоджувати лакофарбове покриття авто. Заміряти товщину фарби можна неруйнівним методом.

Вимірювання товщини фарби надає можливість зробити наступне:

  • встановити максимально точну товщину лакофарбового покриття, як на кузові, так і на його окремих деталях;
  • виявити ті поверхні автомобіля, які були зашпакльовані;
  • визначити чи були перефарбовані деталі машини.

Обов'язково слід зазначити, що якість нанесеного лакофарбового покриття, крім товщини первісної фарбування автомобіля пов'язано ще і з рядом інших факторів. Особливу роль відіграє вплив з боку хімічних і атмосферних реагентів. Нанесення зайвого шару фарби не допоможе у вирішенні питань такого характеру і не захистить кузов автомобіля. Перевірка товщини фарби на автомобілі важлива не тільки під час проведення ремонтних робіт, а й в наступних ситуаціях:

  • під час полірування автомобіля;
  • при підготовчих роботах до продажу;
  • при покупці того автомобіля, який вже був в експлуатації;
  • при максимально точному визначенні зносу раніше нанесеного лакофарбового покриття.

При усуненні всіх дефектів, майстру дуже важливо мати точні дані про товщину шару фарби. Іноді таку оцінку отримати досить складно, тому необхідно звертатися за допомогою до професійних майстерні до кваліфікованих фахівців, які для діагностики використовують спеціальне обладнання. Фахівці Судової незалежної експертизи України виміряють товщину фарби на автомобілі, а також нададуть письмовий звіт за результатами проведеної роботи.

Вартість дослідження від 200 UAH (грн.)

Замовити дослідження

Чи телефонуйте прямо зараз: 0 800 301 448
(безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України)
Чекаємо Вас за адресою: м. Київ, пр-т. Перемоги, 123