5 1 1 1 1 1 (1 Vote)

Тест на марихуану (коноплю)

Зразок, що аналізується:

Свіжа сеча людини. Оптимальним є тестування першої ранкової сечі.

Тест на марихуану (коноплю), призначений для швидкого якісного виявлення марихуани (і її метаболітів) в сечі людини методом імунохроматографічного аналізу.

Чутливість визначення (мінімально визначувана концентрація) становить 50 нг / мл марихуани (або її метаболітів).

Наявність у сечі в концентрації 10 мкг / мл інших наркотичних сполук (морфін, амфетамін, метамфетамін, фенциклидин, деоксіефедрін і фенобарбітал) не заважає визначенню марихуани (або її метаболітів).

У той же час деякі структурно споріднені марихуані з'єднання (дельта -9-тетрагідроканнабінол в концентрації більше 10 нг / мл,

дельта-8-тетрагідроканнабінол в концентрації більше 10 нг / мл і каннабинола в концентрації більше 10 нг / мл) дають позитивну реакцію під час визначення.

Орієнтовні терміни можливого визначення наявності марихуани та її похідних в сечі з моменту останнього вживання

Одноразове вживання   3 доби
 Вживання із середньою частотою  4 доби
 Часте вживання (щоденне)  10 діб
 Тривале часте вживання більше 3 місяців  36 діб

Тест на марихуану - це самий простий, швидкий, дешевий і безболісний спосіб дізнатися чи вживає ваш родич цей наркотик. Чим раніше вдалося виявити залежність, тим швидше можна вжити заходів і не допустити погіршення ситуації.

Способи вживання:

  • Вдихання диму (куріння). Для цього використовуються або сигарети з марихуаною (вага від 500 до 750 мг, зміст тетрагідроканнабінолу від 1 до 4%), або звичайні тютюнові сигарети, в які додається гашиш або гашишное масло. У деяких випадках для куріння застосовують спеціальні скляні трубки. Що стосується гашишного масла, то воно додається і в звичайні сигарети, і в сигарети з марихуаною, які курять через вищеназвану скляну трубку. Ще один поширений спосіб куріння - вдихання парів гашишного масла, яке нагрівається полум'ям на лезі ножа або на алюмінієвій фользі.
  • Введення внутрішньовенно - мало поширене
  • Оральне споживання - прийняття всередину шляхом жування, в якості добавки до їжі або у вигляді заварки.

Ознаки вживання:

Вплив канабіноїдів на організм має седативний і стимулюючий характер, при високих дозах виникають також галюциногенні ефекти. Спостерігаються зміни в настрої, перехід від збудженого стану до апатії. Свідомість порушено, можуть мати місце дезорієнтація у просторі та часі. Координація також порушена. Мова як правило нескладна, у висловлюваннях відсутня логіка між фразами, малозначні деталі підкреслюються в розмові, спостерігається перескакування з теми на тему.

Фізіологічні ознаки: гіпертензія і тахікардія, сухі губи і ротова порожнина, почервоніння очних білків, блиск в очах, розширені зіниці, слабо реагують на світло, тактильна чутливість підвищена. При систематичному вживанні можна спостерігати обкладання мови нальотом зеленувато-коричневого кольору.

Деякі із зазначених нижче структурно споріднених сполук можуть також дати позитивну реакцію, якщо вони присутні в аналізованому об'єкті в певній концентрації (нг / мл):

 11-нор Δ9-ТГК-COOH 50 
 канабінола 20000 
 11-nor- Δ8-TГК-COOH  30
 Δ9-TГК 15000 
Δ8-TГК   15000

Крім того, крос-реакція виникає на дибазол, кетопрофен, ібупрофен і напроксен.

Якщо ви запідозрили факт вживання наркотиків вашими близькими, обійтися без тесту неможливо, адже далеко не завжди можна на око визначити стан людини. Відсутній погляд, круги під очима або запалі щоки зовсім не означають, що людина піддався цій пагубній пристрасті. Та й у початківців наркоманів їх просто може і не бути. Із  за різноманітності видів наркотиків, на тілі можуть бути відсутніми і сліди від внутрішньовенних ін'єкцій.

Точність результату: від 0,2 до 8 відсотків.

Сліди наркотиків можуть бути виявлені навіть через кілька днів після їх прийому.

Фахівці Судової незалежної експертизи України допоможуть точно і якісно визначити факт вживання наркотичних речовин.

Досліджуваний зразок: сеча

Даний вид дослідження тимчасово не проводиться