Основним завданням лабораторного дослідження є визначення хімічного складу та інших властивостей різної сировини і продукції. Ми досліджуємо властивості, які неможливо однозначно підтвердити або спростувати органолептичними методами дослідження. Для цього можуть бути використані різноманітні допоміжні методи у тому числі, підсилюючи сприйняття можливостей людини.

Експертиза природної та хімічної сировини       

Залежно від мети дослідження застосовується та чи інша сукупність методів, що дозволяє домогтися максимально повної й точної відповіді на поставлене питання.

В рамках проведення лабораторного дослідження ми можемо визначати показники і досліджувати природну та хімічну сировину, визначати наявність важких металів, проводити науковий хімічний аналіз, науковий біологічний аналіз, досліджувати харчові продукти та сільськогосподарську продукцію.

Термін проведення:

Термін проведення лабораторних досліджень залежить від складності дослідження, кількості поставлених питань і завантаженості фахівців відповідної галузі знань.

Орієнтовний термін проведення становить - до 10 днів.

Замовити дослідження

Вартість експертизи:

Вартість лабораторного дослідження залежить від типу досліджуваного матеріалу і переліку показників, які необхідно встановити. Визначається індивідуально.

Замовити дослідження

Приклади дослідження:

Визначення хімічного складу піску

Детальніше

 

Результатом проведеного лабораторного аналізу буде Протокол, до якого заносяться встановлені показники.

Додатково може бути підготовлене роз'яснення отриманих результатів.

У разі необхідності лабораторне дослідження може проводитися в рамках судової товарознавчої експертизи на предмет відповідності сировини стандартам (нормам), умовам договору і т. д.


Отримати консультацію з приводу проведення лабораторного дослідження ви можете за телефоном, або в наших регіональних відділеннях у містах: Київ, Одеса, Чернігів, Миколаїв, Житомир, Кіровоград. Прийом громадян здійснюється за попереднім записом.


Корисна інформація: