Експертиза ювелірних виробів

Замовити дослідження

Дорогоцінні метали завжди були і будуть символами успіху і достатку. Найрізноманітніші ювелірні прикраси вважаються одними з найбільш ліквідних товарів, тому їх вартість з кожним днем ​​зростає, а це в свою чергу дає шахраям велике поле для обману. Щоб не стати жертвою обману і щоб не потрапити в неприємну ситуацію з підробленим дорогоцінним металом знадобиться експертиза золота і будь-яких інших металів.

У першу чергу потрібно відзначити, що ювелірна експертиза встановлює будь-які і навіть самі незначні дефекти на ювелірній прикраси, а також, ті причини, через  які вони виникли. Така експертиза має головну мету, яка полягає в наданні людині об'єктивної і при цьому незалежної інформації про прикрасу з будь-якого дорогоцінного металу і крім цього, визначає його точну вартість. Останній аспект особливо важливий для тих прикрас, які вже перебували у вжитку. Перевірка металу на золото або срібло дозволяє визначиться з якого металу зроблено виріб, чи є в ньому домішки і багато іншого. Ця експертиза дає розуміння про яку цінову політику виробу або металевого брухту йде мова.

Основні цілі перевірки:

  • перевірка на золото, срібло;
  • точна вага;
  • визначення знижки;

Можна перевірити прикраса зі срібла, золота або будь-якого іншого дорогоцінного металу вагою від 0,1 г і вище.

Сама по собі експертиза золотих виробів дає прекрасну можливість з'ясувати справжню природу походження будь-якого виробу, місця виготовлення. Це необхідно в першу чергу для проведення оцінки основних характеристик наданого виробу.

Сам процес включає:

  • візуальну перевірку виробу;
  • перевірку фізичного стану;
  • точне зважування виробу, обчислення знижки у вигляді НМК (недорогоцінні метали, каміння);
  • апробування виробу різними способами.

Найкраще звертатися до професіоналів у цій галузі, щоб експертиза дорогоцінних металів, у тому числі і експертиза срібла не викликала ніяких сумнівів. Фахівці Судової незалежної експертизи України мають практичний досвід інвентаризації основних засобів та запасів.

Термін проведення експертизи -1 день.

У підсумку, Ви отримаєте повноцінну експертизу кожної ювелірної прикраси, яка була надана з докладним описом складу, можливої наявності інших металів, дорогоцінного каміння, часу виготовлення і та інше.


Отримати консультацію з приводу проведення експертизи ювелірних виробів ви можете за телефоном, або в наших регіональних відділеннях у містах: Київ, Одеса, Чернігів, Миколаїв, Житомир, Кіровоград. Прийом громадян здійснюється за попереднім записом.


Корисна інформація: