Дослідження фізико-хімічних показників вторинної мінеральної сировини дозволяє встановити його придатність для подальшого використання та переробки.

В рамках даної експертизи можуть бути вивчені показники наступних сировин:

  • Склобою;
  • Відходів скла;
  • Технологічних опадів;
  • Золи;
  • Відвалів з териконів і т.д.

Термін проведення:

Термін проведення лабораторних досліджень залежить від складності дослідження, кількості поставлених питань і завантаженості фахівців відповідної галузі знань.

Орієнтовний термін проведення становить - до 10 днів.

Замовити дослідження

Вартість експертизи:

Вартість лабораторного дослідження залежить від типу досліджуваного матеріалу і переліку показників, які необхідно встановити. Визначається індивідуально.

Замовити дослідження

Приклади дослідження:

Визначення хімічного складу піску

Детальніше

 

За результатами дослідження надається протокол із зазначенням хімічного складу. У разі необхідності результати лабораторного дослідження можуть бути використані для проведення товарознавчої експертизи на предмет відповідності сировини стандартам (нормам), умовам договору і т. д.

Перелік показників, які можуть бути встановлені для кожної сировини необхідно погоджувати індивідуально.

Визначаються фізичні характеристики сировини, хімічний склад, наявність домішок, чи можливе використання вторинної мінеральної сировини в будівництві.


Отримати консультацію з приводу проведення експертизи вторинної сировини ви можете за телефоном, або в наших регіональних відділеннях у містах: Київ, Одеса, Чернігів, Миколаїв, Житомир, Кіровоград. Прийом громадян здійснюється за попереднім записом.


Корисна інформація: