Експертиза природної та хімічної сировини

Експертиза природної сировини
Фізико-хімічна експертиза вторинної сировини

Замовити дослідження

 

Природна сировина - це матеріали природного походження призначені для подальшої обробки. До природних відносяться матеріали рослинного, тваринного або мінерального походження. Останні прийнято називати корисними копалинами. Після збору або видобутку сировини її, як правило, обробляють для надання їй товарних якостей і властивостей, після чого продають або складують для подальшої обробки. Саме на даному етапі може виникнути необхідність у проведенні дослідження хімічного складу даної сировини. Її хімічні характеристики (якість) можуть впливати на її придатність для певної галузі промисловості, а так само на її вартість. Наші фахівці допоможуть визначити різні показники природної і хімічної сировини.

Результатом проведеного лабораторного аналізу буде Протокол, до якого заносяться отримані показники.

Додатково може бути підготовлено роз'яснення отриманих результатів.

У разі необхідності лабораторне дослідження може проводитися в рамках судової експертизи на предмет відповідності сировини стандартам (нормам), умовам договору і т. Д.


Отримати консультацію з приводу проведення експертизи природної та хімічної сировини ви можете за телефоном, або в наших регіональних відділеннях у містах: Київ, Одеса, Чернігів, Миколаїв, Житомир, Кіровоград. Прийом громадян здійснюється за попереднім записом.


Корисна інформація: