"Вважається, що лише заможні люди можуть стати спонсорами та меценатами. Проте, щоб творити добро не потрібно володіти багатством! Кожен може долучитись до доброчинної діяльності, адже турбуючись про щастя інших, ми знаходимо своє власне."

(Платон)

Судова незалежна експертиза України та Благодійний фонд «Живи!» запрошують Вас об’єднати зусилля щоб допомогти дітям з ураженням мозку, які потребують термінової реабілітаційної допомоги.

Благодійний фонд «Живи!» існує з 2010 року. Мета організації – допомога тим, від кого найчастіше відвертається жорстокий світ – людям з фізичними вадами та ураженнями ЦНС. Історично склалося так, що соціум ніколи не давав їм шансу. У найкращому випадку – робив вигляд, що їх не існує, в гіршому – навішував ярлики і перекреслював сподівання на будь-яку можливість мати повноцінне життя.

Серед проектів Благодійного фонду «Живи!» проведення серії благодійних турнірів з інтелектуальних видів спорту серед провідних компаній української бізнес еліти. Всі зібрані кошти спрямовуються на організацію консультаційних семінарів за методикою «Доман Плюс» із залученням міжнародних фахівців та придбання необхідного обладнання для проведення дитячої реабілітаційної програми.

Ми впевнені, що на планеті Земля живе багато розумних і добрих людей, які хочуть і готові вдихнути надію в серця неповносправних людей та їх сімей, змусити знову повірити, що вихід є.