5 1 1 1 1 1 (2 Votes)

Прогулюючись по узбережжю Дніпра або іншої водойми, Вам навряд чи спадало на думку набрати води у пляшку та приготувати з неї запашну каву або чай.  Але ж вода з крану тече саме з тієї водойми! Звичайно, служба Водоканалу виконує забір, підйом води з поверхневих та підземних джерел водопостачання, очищає її та транспортує питну воду споживачам згідно з вимогами Державних санітарних правил і норм, а також регулярно виконує проби якості води.

В залежності від кількості досліджуваних зразків при одночасному замовленні санітарно-хімічного аналізу якості питної води діють знижки:

- 1-3 зразки — повна вартість.

- 3-6 зразків — 10% знижка.

- більше 6 зразків — 20% знижка.

 Аналіз водопровідної води Базовий
17 показників
Повний 
29 показників
Вартість 669 грн. 1149 грн.
Органолептичні показники
Запах при t 20°С. та при t 60°С
Забарвленість
Каламутність
Фізико-хімічні показники
а) неорганічні компоненти:    
Водневий показник ×
Залізо загальне
Загальна жорсткість
Мідь
Поліфосфати (за PO43-)
Цинк
Марганець ×
Сульфати
Силікати
Хлориди
Кисень
рН (кислотність)
б) органічні компоненти:    
Нафтопродукти ×
Поверхнево активні речовини аніонні ×
Санітарно-токсикологічні показники
а) неорганічні компоненти:    
Алюміній ×
Амоній ×
Нітрати (по NO3-)
Нітрити
Озон залишковий ×
Кобальт ×
Нікель ×
Хром загальний ×
Кремній ×
Фториди
б) органічні компоненти:    
Формальдегід ×
в) інтегральний показник:    
Перманганантна окиснюваність
Вартість 669 грн. 1149 грн.

Схожі матеріали:

Підготовка водопровідної води до подачі споживачу включає застосовування багатьох хімічних препаратів (гідрооксид кальцію, сульфат аммонію інші), які допомагають позбавитися осаду, мутності, бактерій у воді, проте ці ж препарати залишаються на виході.  Наприклад, хлор – очищає воду від бактерій, але в той же час тривале вживання води з хлором може призвести до хвороб нирок та печінки.

Нажаль реалії такі, що навіть якщо вода буде очищена на вищому рівні, то на шляху до Вашої квартири вона збере все що міститься в старому трубопроводі – осад, ржавчуну, мул та інше.

Дізнатися про якість водопровідної води саме у Вас в квартирі можливо! Аналіз водопровідної води у ТОВ «Судова незалежна експертиза України» допоможе визначити органолептичні, фізико-хімічні та санітарно-токсилогічні показники води.


Замовити аналіз


Фахівці Судової незалежної експертизи України проведуть професійне і об'єктивне дослідження води, яке дасть можливість точно встановити її якість.


Законодавство: