Стандартні види тесту незалежно від походження води

Переглянути

Для людського організму вкрай важливо не відчувати дефіциту мінеральних речовин, які ми отримуємо через продукти харчування та переважно з води.

Джерел питного водозабезпечення в Україні існує багато: водопровід, бювети, фасована вода, природні джерела, колодязі, свердловини, каптажі та інші, з яких кожен може обрати  найкраще для себе. Та чи буде ця вода забезпечувати у повній мірі всі потреби організму?

Аналіз фізіологічної повноцінності питної води виконується за показниками загальної мінералізації, жорсткості, лужності,  вмісту магнію і фтору, калію, йоду та кальцію. Державні правила визначають основні показники та їх гранично допустимі норми для мінералізації води. Обираючи воду для пиття, звертайте увагу на якісний хімічний склад, який заповнить дефіцит мінералів в організмі.

Детальніше про хімічний аналіз води

У ТОВ "Судова незалежна експертиза України" проводять аналіз  фізіологічної повноцінності мінерального складу питної води за основними показниками.

Порядок замовлення аналізу

Рекомендовані показники для аналізу води на фізіологічну повноцінність
Базовий - 7 показників
Загальна жорсткість Детальніше...
Загальна лужність Детальніше...
Йод Детальніше...
Кальцій Детальніше...
Магній Детальніше...
Калій Детальніше...
Фториди Детальніше...
Вартість 300 грн.
Строки 1-3 дні

В залежності від кількості досліджуваних зразків при одночасному замовленні санітарно-хімічного аналізу якості питної води діють знижки:

- 1-2 зразки — повна вартість.
- 3-6 зразків — 5% знижка.
- більше 6 зразків — 10% знижка.

Порядок замовлення аналізу

Схожі матеріали:

Наявність хлоридів та сульфатів обумовлюється природнім хімічним складом поверхневих вод та наявністю цих елементів у геологічних породах водоносних горизонтів або забрудненні стічними водами. Сульфати та хлориди доволі розповсюджені у вигляді солей натрію, магнію, кальцію та калію.

Ці речовини мають суттєвий вплив на властивості питної води -  гіркий смак вказує на підвищений вміст сульфатів, а солений — на наявність хлоридів.

Сукупність сульфатів, карбонатів, гідрокарбонатів лужноземельних металів — кальцію та магнію визначає загальну жорсткість води. Загальної жорсткості легко позбутися, при кип'ятінні води. При цьому гідрокарбонат калію та магнію випадають в осад, утворюючи накип. Постійною є жорсткість яка залишається після кип'ятіння ще протягом години, вона обумовлена наявністю хлоридів та сульфатів кальцію та магнію, які не випадають в осад. Якщо загальна жорсткість перевищує  7,0 мг-евк/дм³, то буде відчуватися гіркий смак води.

Яка різниця жорстка чи м'яка вода? 

Вважається, що при тривалому вживанні занадто м'якої води — збільшується ризик серцево-судинних захворювань, проте при вживанні занадто жорсткої існує ризик появи каміння в нирках.

Для фтору характерний різкий перехід від корисних концентрацій до шкідливих, які можуть викликати навіть токсикоз. Наявність фтору в питній воді впливає на стан зубів. Замала кількість може сприяти розвитку карієсу, а завелика — флюорозу.

Якість води впливає на стан здоров'я сім'ї. Вживайте воду яка має збалансований хімічний склад і максимально відповідає допустимим нормам.  Якщо ж вже існує відхилення від норми вмісту хімічного елемента в організмі, необхідно підібрати індивідуально питну воду з хімічним складом, який максимально здатен заповнити дефіцит або зменшити профіцит.

Аналіз фізіологічної повноцінності мінерального складу питної води допоможе обрати збалансовану, корисну питну воду. Забезпечте стабільний рівень необхідних мінеральних речовин в організмі.


Законодавство:


Фахівці Судової незалежної експертизи України проведуть професійне і об'єктивне дослідження води, яке дасть можливість точно встановити її якість.