5 1 1 1 1 1 (1 Vote)

Аналіз фасованої води, з пунктів і бюветів

На сьогоднішній день на полицях магазинів, а також в службах доставки води достатньо широко представлений асортимент фасованої питної води.

Якщо Ви обираєте воду для своєї сім’ї, звертайте увагу не лише на зручність замовлення, ціну, сервіс, а обов’язково на склад води.

Розглянемо детальніше чим відрізняється вода фасована, з пунктів розливу, бюветів від водопровідної води. Чинне законодавство ставить за вимогу брати воду з підземних джерел питного водопостачання або водопровідну питну воду,  яка пройшла додаткову обробку для виробництва питної води фасованої та з пунктів розливу. Тобто, дозволяється використовувати додатково очищену водопровідну воду, але на скільки добросовісно виробник виконує очищення і чи придатна вона до вживання може бути відомо лише після лабораторного аналізу.  Так само не відомо як часто проводиться аналіз питної води фасованої, з пунктів розливу, а саме підземного джерела, адже вода в таких джерелах має тенденцію швидко змінювати свій склад.

  Базовий 
20 показників
Повний 
33 показники
Вартість 714 грн. 1304 грн.
Органолептичні показники
Запах при t 20 град. та при t 60 град.C
Забарвленість
Каламутність
Фізико-хімічні показники
а) неорганічні компоненти:    
Водневий показник
Залізо загальне
Загальна жорсткість
Загальна лужність ×
Йод ×
Кальцій
Магній
Мідь
Поліфосфати (за PO43-)
Цинк
Марганець ×
Сульфати
Силікати ×
Хлориди
Кисень
рН (кислотність)
б) органічні компоненти:    
Нафтопродукти ×
Поверхнево активні речовини аніонні ×
Санітарно-токсикологічні показники
а) неорганічні компоненти:    
Алюміній ×
Амоній
Нітрати (по NO3-)
Нітрити
Срібло ×
Кобальт ×
Нікель ×
Хром загальний ×
Кремній ×
Фториди
б) органічні компоненти:    
Формальдегід ×
в) інтегральний показник:    
Перманганантна окиснюваність
Вартість 714 грн. 1304 грн.

Схожі матеріали:

В залежності від кількості досліджуваних зразків при одночасному замовленні санітарно-хімічного аналізу якості питної води діють знижки:

- 1-3 зразки — повна вартість.

- 3-6 зразків — 10% знижка.

- більше 6 зразків — 20% знижка.

Важливо також на скільки якісно проводять очищення тари, дезінфекцію тари, що використовується не вперше для питної фасованої води. У разі виявлення невідповідності нормам у пробах води, виробник зобов’язаний вилучити  всю партію води, а не продавати її. Але не кожен захоче понести такі збитки, тому може і знехтувати здоров’ям людей. Визначити якість та склад води можливо лише шляхом проведення аналізу питної води фасованої, з пунктів розливу та бюветів.

Детальніше про хімічний аналіз води

Варто звернути увагу, що дітям з народження та до трьох років рекомендована до вживання вода, яку не обробляють  реагентами та яка у своєму складі не містить консервантів, а також не мінералізується штучно. Дитячу воду фасують в скляну  тару  та одноразову, яка не більше 6,0 куб.дм за об'ємом. Дитяча вода повинна містити на етикетці строк її придатності, а також умов зберігання після відкриття пляшки. Важливо те, що    вміст амонію не повинен перевищувати 0,1 мг/куб.дм. Для уникнення потрапляння сторонніх речовин така вода повинна наповнюватися на лінії, яка не використовується  для розливу  мінеральних  вод,  алкогольних  та безалкогольних напоїв.

У відділенні  ТОВ «Судова незалежна експертиза України», Ви можете замовити «Базовий» аналіз  на 14 показників або «Повний» аналіз на 23 показники якості води та визначити відповідність фасованої води та води з пунктів розливу вимогам Державних санітарних норм та правил "Гігієнічні вимоги  до  води  питної,  призначеної  для  споживання  людиною" (ДСанПіН 2.2.4-171-10).


Фахівці Судової незалежної експертизи України проведуть професійне і об'єктивне дослідження води, яке дасть можливість точно встановити її якість.


Законодавство:


Замовити аналіз