Вологість повітря в приміщенні впливає на стан меблів, підлог і стін, відтак від неї залежить здоров'я та самопочуття людини. Надмірна або недостатня вологість повітря спричиняє негативні наслідки. Часто ми не надаємо їй належного значення, внаслідок чого руйнуються конструкції будинку та пошкоджуються оздоблювальні матеріали.

Саме тому не варто нехтувати незначними проблемами, що спричиняють дискомфорт у вашому будинку (квартирі). Слідкуйте за рівнем вологості за наступними візуальними показниками:

- конденсація всередині вікон;

- вологі плями на стелях і стінах;

- зростання цвілі та грибку;

- неприємний запах у кімнаті;

- здування підлогового покриття;

- відставання шпалер від стін;

- сушка одягу триває кілька днів і т. д.

Спеціалісти Судової незалежної експертизи України визначають вологість повітря в квартирі або будинку за допомогою спеціального приладу — вологоміра. Визначення рівня вологості повітря допомагає перевірити надмірний або недостатній вміст вологи в повітрі житлової зони. У процесі дослідження встановлюється не лише рівень вологості в приміщенні, а й причини появи наявних характеристик. Профілактичні заходи щодо зволоження або осушення повітря, дозволять підтримувати мікроклімат у квартирі або будинку на оптимальному рівні.

Схожі матеріали:

Фахівці нашої організації допоможуть визначити показники вологості повітря при проведенні будівельних оздоблювальних робіт в суперечках, де необхідний регулярний контроль за вологістю повітря.

Враховуючи, що визначення вологості повітря може бути проведено на території більшості областей України, вартість формується індивідуально в залежності від:

- типу об’єкта (будинок, квартира чи інше);
- місцерозташування об’єкта;
- площі (об’єму);
- мети обстеження.

Популярні матеріали: