5 1 1 1 1 1 Rating 100% (4 Votes)

Проведення судових експертиз та експертних досліджень.

Ми проведемо всебічне, незалежне та обгрунтоване дослідження.  Судова експертиза виконана фахівцями нашої установи слугуватиме вагомим доказом у вирішенні Вашого спору. 


Будівельно-технічна Оціночно-будівельна Земельно-технічна Оціночно-земельна Автотехнічна Економічна Товарознавча Автотоварознавча Психологічна 10.1u Пожежно-технічна експертиза

Замовити експертизу

Експертиза виконуються судовими експертами, які мають Свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння відповідної кваліфікації та внесені до єдиного Реєстру атестованих судових експертів.

Підставою для проведення експертизи є передбачений законом процесуальний документ - ухвала (постанова) про призначення експертизи, складений уповноваженою на те особою (органом).

Підставою проведення експертного дослідження є письмова заява (лист) юридичної або фізичної особи з обов'язковим зазначенням її реквізитів та переліку питань, які підлягають розв'язанню.


Зразки документів:

Заява на проведення експертного дослідження Завантажити

Зразок клопотання про призначення судової експертизи Завантажити


Отримати консультацію з приводу проведення судової експертизи ви можете за телефоном, або в наших регіональних відділеннях у містах: Київ, Одеса, Чернігів, Житомир, Кіровоград. Прийом громадян здійснюється за попереднім записом.


Законодавство про судові експертизи:

Про судову експертизу
Верховна Рада України; Закон від 25.02.1994 № 4038-XII

Про затвердження Інструкції про призначення та проведення судових експертиз та Науково-методичних [...]
Мін'юст України; Наказ, Інструкція, Рекомендації від 08.10.1998 № 53/5


Кваліфікація наших експертів:

Всі спеціалісти Судової незалежної експертизи України мають Свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння відповідної кваліфікації судового експерта та внесені до єдиного Реєстру атестованих судових експертів. Роботи з проведення судових експертиз та експертних досліджень виконуються у повній відповідності до діючого законодавства України та нормативно правових актів Міністерства юстиції України, що стосуються проведення судових експертиз та експертних досліджень.


Корисна інформація: